m HFN TRAILERS [04] fe Job [03] [05] [02] [01] Genre: drama, komedie Distributie: A-Film Distribution Release: 2 december 2010 Verhaal: Een portret van de economische crisis van twee jaar geleden, die meer dan twintig miljard dollar heeft gekost en resulteerde in miljoenen mensen die hun baan en huis verloren. Matt Damon levert de voice- over tussen de interviews met pers en politici. Regie: Charles Ferguson Genre: documentaire Distributie: Sony Pictures Release: 2 december 2010 Kinatay Verhaal: Een jongeman wil zo snel mogelijk zo veel mogelijk geld verdienen, zodat hij kan trouwen met zijn vriendin. Zijn problemen lijken over te zijn als hij een klusje krijgt dat tweeduizend dollar oplevert. Helaas komt hij er al snel achter dat hij daarvoor een moord moet plegen. Hoofdrollen: Mercedes Cabral, Julio Diaz, Jhong Hilario, Maria Isabel Lopez, Coco Martin Regie: Brillante Mendoza Genre: misdaad Distributie: EYE Film Instituut Release: 2 december 2010 Verhaal: Een man vermomt zich als de kerstman om zijn kinderen en ex te kunnen zien, een vrouw hoopt dat haar minnaar zijn vrouw zal verlaten en een protestants jongetje wil kerstavond doorbrengen met zijn moslim klasgenootje. Gebaseerd op een bundel korte verha len. Hoofdrollen: Arianit Berisha, Sany Lesmeister, Nadja Soukup, Nina Andresen Borud Regie: Bent Hamer Genre: drama Distributie: Cinemien Release: 2 december 2010 Verhaal: De eerste boeken verschenen meer dan een eeuw geleden, maar Dik Trom blijft in ons geheugen gegrift. Hij woont in Dikkedam, waar iedereen net zo dik is als hij. Zijn leven verandert als hij verhuist naar Dunhoven, waar alle inwoners juist heel dun zijn. Hoofdrollen: Michael Nierse, Marcel Musters, Eva Van der Gucht, Loes Haverkort, Thijs Romer Regie: Arne Toonen Genre: familie Distributie: Benelux Film Distributors Release: 24 november 2010 lp ppnTOflni fvAfff 1 i ffA rki npfnap' tnlle Verhaal: Alice heeft als meisje een zwaar ongeluk gehad en Mattia heeft zijn tweelingzus verloren. Door die gedeelde smart worden de beide tieners de beste vrienden. Ze verliezen elkaar echter jarenlang uit het oog. Verfilming van de bestseller van Paolo Giordano. Hoofdrollen: Filippo Timi, Alba Rhorwacher, Isabella Rossellini, Maurizio Donadoni Regie: Saverio Costanzo Genre: drama Distributie: Cinemien Release: 9 december 2010 The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Verhaal: Het derde deel van de Narnia-boekenreeks is verfilmd, met een nieuwe regisseur maar dezelfde hoofdrolspelers. Lucy en Edmund zijn ouder geworden en keren terug naar Narnia met hun neef Eustace. Daar kunnen ze meteen prins Caspian een handje helpen. Hoofdrollen: Ben Barnes, Skandar Keynes, Georgië Henley, Gary Sweet, Shane Rangi Regie: Michael Apted Genre: familie, actie, avontuur Distributie: Warner Bros. 20th Century Fox Release: 9 december 2010 New tddss Turbo Verhaal: De crisis heeft ook toegeslagen op het Brabantse land. Vijf bevriende hangjongeren zijn door misverstanden hun banen kwijtgeraakt. Nog erger, hun uitkeringen zijn stopgezet. Met het besluit om nergens meer voor betalen, loopt alles uit de hand. Hoofdrollen: Tim Haars, Steffen Haars, Flip van der Kuil, Nicole van Nierop Regie: Steffen Haars, Flip van der Kuil Genre: komedie Distributie: Benelux Film Distributors Release: 9 december 2010 Van de kat geen kwaad Verhaal: In Parijs loopt een kat met een dubbelleven rond. Overdag is hij bij Zoe, de dochter van de commis saris van politie. Zodra de avond valt, vergezelt hij een dief bij diens werk over de daken van de stad. Die twee werelden komen samen als Zoe wordt ontvoerd. Regie: Alain Gagnol, Jean-Loup Felicioli Genre: animatie Distributie: Benelux Film Distributors Release: 15 december 2010 4orwegian Wood T04] Verhaal: In 1969 wordt student Toru voor het eerst ver liefd en wel op Naoko. Helaas wordt hun liefde gete kend door de dood van hun vriend Kizuki. Ze proberen met hun verdriet om te gaan, maar terwijl hij went aan 'He was making million of dollars and he thought it was because fie was smart.' (uit trailer Inside Job)

Holland Film Nieuws | 2010 | | pagina 42