m Cast Colofon HFN CAST/COLOFON Benoe mingen, verhui zingen en andere zaken. Go Filmbookinq Sinds 1 september jongstleden runnen Marja de Gooijer en Jac Goderie het filmbookingskantoor Go Filmboo- king. In de afgelopen periode werkte het tweetal al nauw samen op de boeking van de voormalige bios cooponderneming Minerva. Het nieuwe bookingsbedrijf is gevestigd aan Nijenburg 152 in Amsterdam (postcode 1018 GG). De Gooijer en Goderie zijn telefonisch te be reiken via 020 - 644 60 40. Walt Disney Bij Walt Disney heeft er een reorganisatie plaatsgevon den die maakt dat er teams zijn opgericht die verant woordelijk zijn voor de totale levenscyclus van een film (bioscoop, dvd, vod). Als gevolg daarvan is er een team dat gaat over de live action films en een team dat de animatiefilms onder haar hoede heeft. Het animatie team bestaat uit Jürgen Lievens (marketingmanager) en Maarten Verkoren (productmanager). Elles Haverkort (marketingmanager), Nicole Rijlaarsdam (productmana ger) en Coen van Daal (productmanager) vormen teza men het team live action films. Marike Sterk is nog steeds hoofd publiciteit en Sharita Hasnoe en Lennart Verpalen blijven de aanspreekper- sonen voor filmboekingen. Na bijna tien jaar voor Warner Bros. te hebben gewerkt heeft marketing director Carmen Verrier haar dienstver band met het bedrijf beëindigd. In een persoonlijke af- scheidsbericht liet Verrier haar relaties weten nog niet te kunnen vertellen hoe zij haar carrière gaat voortzetten. Kyra Schiffers Vier jaar werkte marketingmanager Kyra Schiffers bij Sony Pictures. Zij vond het tijd worden voor iets nieuws. Daarom heeft zij besloten per eind oktober een punt te zetten achter haar loopbaan bij Sony. Yannick de Jona Yannick de Jong, eerder werkzaam als junior sales co ördinator bij Warner Bros., is 10 augustus jongstleden begonnen als junior marketeer bij Entertainment One. Yannick houdt zich bezig met mediacoördinatie en joint promotions. Patricia van Elven Patricia van Elven is sinds 31 augustus online produc tiecoördinator bij Independent Films. We hebben haar uit de cast geplaatst om haar beter te leren kennen. Zie pagina 35. Krijn Meerburg Krijn Meerburg is door het bestuur van filmtheater Lanta- renVenster in Rotterdam benoemd tot nieuwe directeur. Per 1 januari volgt hij Frans Vreeke op, die deze functie sinds februari van vorig jaar op interimbasis vervulde (zie ook pagina 31 Merel Daniel, projectcoördinator onderwijsgerichte acti viteiten van EYE, heeft besloten filmeducatie per 1 ja nuari aanstaande achter zich te laten. Daniel was onder meer betrokken bij Klassef ilm en MovieZone. Bij distributeur Cinéart is marketing- en publiciteitsmana- ger Noor Pelser begin september met zwangerschaps verlof gegaan. Ze wordt tot eind januari vervangen door Eefje Smulders. Uitgever Stichting Holland Film Land Hoofdredacteur Jeroen Huijsdens Eindredacteuren Riet Zegers en Jeroen Huijsdens Bladcoördinator Riet Zegers Redacteuren Lucia Alleman, Romy van Krieken, Dimitri Lo- haut, llona van Genderen Stort, Robbert Blok land, Frank de Neeve, Jan van Houten, Dirk de Lille (columnist) Illustrator Berend Jan Kompanje Beeldredactie, art direction en vormgeving image. Tanja van Rooden E-mail: tanja@hollandfilmnieuws.nl Advertenties Riet Zegers Redactieadres VanEeghenstraat34 1071 GH AMSTERDAM Telefoon: 020-6793843 E-mail: info@hollandfilmnieuws.nl Drukwerk Van Noort Printing BV Holland Film Nieuws is een uitgave van de Stichting Holland Film Land. Het magazine wordt op basis van controlled circulation zes keer per jaar gratis verspreid onder de medewerkers van de leden van de Ne derlandse Vereniging van Bioscoopexploi tanten (NVB). Overige geïnteresseerden kunnen een abonnement aanvragen. Dit kost 35 euro (exclusief BTW) per jaargang. Abonnementen zijn aan te vragen via 020- 6793843. Niets uit deze uitgave mag worden overge nomen zonder bronvermelding en uitdrukke lijke goedkeuring van de uitgever. Aan arti kelen en/of uitspraken kunnen geen rechten worden ontleend. Vrienden van Holland Film Nieuws Holland Film Nieuws kan worden uitgegeven dankzij een bijdrage van de hoofdsponsor, de Nederlandse Vereniging van Bioscoopex ploitanten (NVB). Voorts dankt Holland Film Nieuws haar voortbestaan aan loyale adver teerders die wij kortweg de vrienden van Hol land Film Nieuws noemen. Het zijn: De Nederlandse Vereniging van Bioscoop exploitanten (hoofdsponsor), Action Freight, Actionsign, A-Film Distribution, Alcons Audio, Benelux Film Distributors, Cinéart Nederland BV, CineFox, Coca-Cola Enterprises Nederland BV, Compeso GmbH, digital darwin, EYE Film Instituut Nederland, Fox Media, FTT Filmtronics BV, Huizenga Group, Independent Films, Jean Mineur Mediavision, Jimmy Products, KTS/ ReBiTicks Software BV, Nedcipro BV, Paradiso Entertainment, Rosbeek Techniek, Stichting Filmtransport NVF/Filmcentrale, Technicolor, Universal Pictures International (Netherlands) BV, Walt Disney Studios Motion Pictures (Ne therlands), Warner Bros. Pictures International Holland. HFN kan worden verstuurd dankzij de Neder landse Vereniging van Filmverhuurders (NVF) en Gofilex. 16e jaargang nummer 96 oktober 2010 Holland Film Nieuws, het magazine voor het film- en bioscoopbedrijf 'I don't believe in heil. I believe in unemployment, but not heil.' (Dustin Hoffman als Michael Dorsey in Tootsie)

Holland Film Nieuws | 2010 | | pagina 44