J 5 llM HFN Tron:Legacy Love Other Drugs Morning Glory TEASERS Films om de komende maanden in de gaten te houden. fl ■■Bi K 91 Als het inderdaad klopt dat Jamie Reidy (auteur van het boek Hard Sell, waar Love Other Drugs op is ge baseerd) is voor de farmaceutische industrie wat Jerry Maguire was voor de sportwereld, dan zullen ze blij zijn bij 20th Century Fox. Readie beschreef in het boek uit 2005 zijn ervaringen als salesmanager van Viagra. Maar hij zoomt met name in op de relatie die ontstaat tussen de spring- in-het-veld Maggie Murdock en hoofdpersoon Jamie. Zoals Dorothy Boyd Jerry Maguire's leven doet veran deren, zo beïnvloedt Maggie dat van Jamie. Het gevolg is een romantische komedie die nu al ingepland kan worden voor de Ladies Nights. Hoofdrollen: Jake Gyllenhaal, Anne Hathaway Regisseur: Edward Zwick Distributeur: 20th Century Fox Releasedatum: 6 januari 2011 In 1982, toen Tron uitkwam baarde de film opzien vanwege het vooruitstrevende gebruik van computer graphics. Nu kunnen we ons nauwelijks nog Hollywood- producties voorstellen waar geen computer aan te pas komt. Tron: Legacy eigenlijk een vervolg op de film uit 1982 van Disney. Sam Flynn is de inmiddels zevenen- twintigjarige zoon van Kevin Flynn, de man die we in '82 leerden kennen als een begenadigde gameontwik kelaar, maar die van de aardbodem verdween. Flynn komt erachter dat zijn vader al twintig jaar doorbrengt in de digitale wereld van Tron. Hoofdrollen: Jeff Bridges, Garrett Hedlund, Olivia Wilde, Bruce Boxleitner Regisseur: Joseph Kosinski Distributeur: Walt Disney Studios Motion Pictures Releasedatum: 26 januari 2011 Rachel McAdams is de jonge en ambitieuze tv-pro- ducente Becky Fuller. Zij moet ervoor zorgen dat het ontbijtprogramma Daybreak weer kijkers aan zich bindt. Dus haalt ze de legendarische tv-presentator Mike Pomeroy aan boord. Maar Mike is nogal eigenzinnig en heeft geen trek in de onderwerpen die zijn duo-pre sentator Colleen Peck wel wil verslaan. Met als gevolg, een lekkere bende in de studio. Morning Glory doet herinneringen oproepen aan Broadcast News uit 1987, de film die werd genomi neerd voor zeven Oscars. Zou zoiets ook in het vat zitten voor Morning Glory? Hoofdrollen: Rachel McAdams, Harrison Ford, Diane Keaton Regisseur: Roger Michell Distributeur: Universal Pictures International Releasedatum: 20 januari 2011 'This is about an hour or two of relief from the pain of being you!' (Anne Hathaway in Love Other Drugs)

Holland Film Nieuws | 2010 | | pagina 9