siihtit-le SPrvirp Waarom Holland'? Waarom Waarom een 35 mm filmframe? Nedcipro en Holland subtitling zijn bedrijven die geworteld zijn in de traditie van de filmproductie. De blik gericht op de toekomst maar altijd vanuit de kennis die in de meer dan 100 jaar dat het fenomeen 'film' bestaat is opgebouwd. Waarom 'Digital Filmlab'? Nedcipro goochelt niet met chemicaliën om beeld en geluid op een drager te krijgen maar in de grond is wat bij Nedcipro gebeurt een rechtstreekse 'vertaling' daarvan naar het digitale tijdperk. Waarom geel,magenta,cyaan? Nedcipro handelt in 'licht'. Film is tenslotte nooit meer dan een, met behulp van licht, op het witte doek getoverde illusie. Holland Subtitling is wat je noemt een 'sterk merk' op het gebied van ondertiteling. De combinatie met Nedcipro levert een 'oerhollands' bedrijf op waarbij klanten verzekerd kunnen zijn van een nuchtere hollandse service. Dankzij kunnen Nedcipro en Holland subtitling klanten, naast een hoogwaardig uitgerust digitaal filmlab, de mogelijkheid bieden films aan te passen aan lokale markten. Waarom bewegingsonscherpte? Nedcipro en Holland subtitling zijn vobp in beweging om, in een in hoog tempo veranderende markt, de klanten optimaal te blijven bedienen en de mogelijkheden steeds uitte breiden. Waarom? Omdat het mooi is! Dat was standaard mijn antwoord als docenten van de T.U. en kunstacademie me bij beoordelingen over mijn werk bevroegen. Naast vragende blikken leverde me dat al snel het predikaat 'Formalist' op en dat was behoorlijk 'fout' in de jaren zeventig. Toen had ik daar nog geen goed antwoord op. Nu kan ik zeggen dat esthetiek 'de verleider' is. Zonder schoonheid zijn alle andere overwegingen zinloos. ©NCP digital tilmlab

Holland Film Nieuws | 2011 | | pagina 11