Picture this... HFN Op deze pagina staan weer negen delen van film stills. Raad uit welke films ze komen en je maakt kans op een leuk f ilmpakket. Kf b Ontdek aan de hand van deze beelden welke film er binnen kort in de bioscoop gaat draai en. Doe mee en win... Door Jeroen Huijsdens Bij elke uitsnede staat onder de foto welke letter van de film je moet op schrijven. Ze vormen de eerste negen letters van een nieuwe film. Stuur die titel op en wellicht win jij een mooie filmprijs. Uitslag vorige quiz Het antwoord van de vorige keer was: Black Swan. Uit alle goede inzen dingen is weer een winnaar getrokken. Dat is: Rina Schipper werkzaam bij Bioscoop Atlantic in Harderwijk. Van harte gefeliciteerd! Het prijzenpakket werd beschikbaar gesteld door Cinéart. 1 e letter De tweede letter in deze filmtitel. 2e letter De derde letter in deze filmtitel. 4e letter De vijfde letter in deze 5e letter De laatste letter van het filmtitel. eerste woord in deze filmtitel. 7e letter De eerste letter van het eerste woord in deze filmtitel. 8e letter filmtitel. De tweede letter in deze Een tipje van de sluier: de film kreeg een speciale verto ning tijdens het filmfestival van Toronto afgelo pen jaar. Stuur je antwoord voor 23 maart aanstaande naar: Holland Film Nieuws Van Eeghenstraat 34 1071 GH Amsterdam Of mail je antwoord naar: quiz@hollandfilmnieuws.nl 3e letter De een-na-laatste letter in deze filmtitel. 6e letter De eerste letter van het eerste woord in deze filmtitel. 9e letter De vijfde letter van het eerste woord in deze filmtitel. 'Well, it's not easy, that's for sure.' (J.K. Simmons als Mac MacGuff in Juno)

Holland Film Nieuws | 2011 | | pagina 12