m TRAILERS HFN Regie: Leonard Retel Helmrich Genre: documentaire Distributie: Cinema Delicatessen Release: 3 maart 2011 Verhaal: Verfilming van het toneelstuk over een jongen die thuiskomt uit de inrichting waar hij het grootste deel van zijn leven heeft doorgebracht. Hij wil weer onder deel van het gezin zijn, maar met name het weerzien met zijn vader zorgt voor problemen. Hoofdrollen: Kornél Mundruczó, Rudolf Frecska, Lili Monori, Kitty Csikos, Miklós Székely B., Diana Kiss Regie: Kornél Mundruczó Genre: drama Distributie: EYE Film Instituut Release: 3 maart 2011 The Rite Verhaal: Een Amerikaanse theologiestudent gaat met tegenzin richting Italië om in het Vaticaan een oplei ding duiveluitdrijving te volgen. Daar ontmoet hij een onorthodoxe priester (Anthony Hopkins), die hem laat kennismaken met de duistere kant van zijn geloof. Hoofdrollen: Anthony Hopkins, Colin O'Donoghue, Alice Braga, Rutger Hauer, Ciaran Hinds Regie: Mikael Hafström Genre: thriller Distributie: Warner Bros. Release: 3 maart 2011 Animal Kingdom Verhaal: Welkom in de onderwereld van Melbourne, Australië! Als zijn moeder komt te overlijden wordt de zeventienjarige Joshua door zijn oma en haar drie zonen in huis gehaald. Maar de familie neemt het niet zo nauw met de wet. Hoofdrollen: Ben Mendelsohn, James Frecheville, Jacki Weaver, Guy Pearce Regie: David Michód Genre: drama, misdaad Distributie: Paradiso Entertainment Release: 3 maart 2011 Anima/ King dom. Paradiso Entertainment. The Eagle. eONE Entertainment. Verhaal: In het jaar 120 verdween ergens in Schotland het negende legioen van het Romeinse leger. Twintig jaar later gaat de zoon van hun commandant op onder zoek uit om er achter te komen wat er met die mannen is gebeurd en om de adelaarsmascotte uit de titel terug te vinden. Hoofdrollen: Channing Tatum, Jamie Bell, Mark Strong, Donald Sutherland, Denis O'Hare Regie: Kevin MacDonald Genre: actie, historisch Distributie: eONE Entertainment Release: 3 maart 2011 l'm Number Four Verhaal: Hij lijkt een doodgewone tiener, maar John is op de vlucht voor mensen die hem willen vermoorden. Zodoende verandert hij continu van identiteit en verblijf plaats. Drie andere personen die net zo bijzonder zijn als John zijn al vermoord. Hij is nummer vier. Hoofdrollen: Alex Pettyfer, Timothy Olyphant, Teresa Palmer, Dianna Agron, Kevin Durand Regie: DJ. Caruso Genre: actie, thriller Distributie: Walt Disney Studios Motion Pictures Release: 10 maart 2011 Verhaal: Vooral de vele fans van de gelijknamige tv- serie zullen blij zijn dat alle acteurs op herhaling gaan voor het eerste bioscoopavontuur. De vier vriendinnen in het Gooi zijn allemaal toe aan vakantie, pakken hun koffers en zetten gezamenlijk koers naar Frankrijk. Hoofdrollen: Linda de Mol, Tjitske Reidinga, Susan Vis ser, Lies Visschedijk Regie: Will Koopman Genre: drama, komedie Distributie: Independent Films Release: 10 maart 2011 Hereafter Verhaal: Clint Eastwood gaat gelukkig onverdroten 'How can a piece of metal mean so much to you?' (Jamie Bell als Esca in The Eagle)

Holland Film Nieuws | 2011 | | pagina 31