m HFN TRAILERS verder met films maken. In Frankrijk, Engeland en de VS zijn drie mensen op verschillende manieren bezig met hun sterfelijkheid. Terwijl ze ieder op hun eigen houtje naar de waarheid zoeken, kruisen hun paden elkaar. Hoofdrollen: Matt Damon, Cécile De France, Frankie McLaren, George McLaren, Thierry Neuvic Regie: Clint Eastwood Genre: drama Distributie: Warner Bros. Release: 10 maart 2011 Verhaal: Een eigentijds drama over een driehoeksver houding die zich afspeelt in Berlijn. Hanna en Simon zijn al twintig jaar een stel. Ze ontdekken allebei verborgen hartstochten in zichzelf als ze, afzonderlijk van elkaar, verliefd worden op dezelfde man. Hoofdrollen: Sophie Rois, Sebastian Schipper, Devid Striesow, Annedore Kleist, Angela Winkler Regie: Tom Tykwer Genre: drama Distributie: Benelux Film Distributors Release: 24 maart 2011 Blue Valentine Verhaal: Na jaren huwelijksgeluk zien Dean en Cindy (Oscar-genomineerde Michelle Williams) de liefde langzaam doven. In een poging de boel weer leven in te blazen, nemen ze een hotelkamer en blikken ze terug op hun eerste ontmoeting en de liefde die ze ooit deelden. Hoofdrollen: Ryan Gosling, Michelle Williams, Faith Wladyka, John Doman, Mike Vogel, Marshall Johnson Regie: Derek Cianfrance Genre: drama Distributie: Paradiso Entertainment Release: 17 maart 2011 B/a Mommas' Like Father Like Son Verhaal: Na twee Big Momma-f ilms is de koek blijkbaar nog niet op voor Martin Lawrence. Hij hijst zich opnieuw in een 'fatsuit' als FBI-agent Malcolm, en krijgt deze Hereafter. War ner Bros. Big Mommos: Like Father, Like Son. Warner Bros./20f/i Cen- tury Fox. keer gezelschap van zijn tienerzoon Trent die getuige is geweest van een moord. Hoofdrollen: Martin Lawrence, Brandon T. Jackson, Portia Doubleday, Max Casella, Faizon Love Regie: John Whitesell Genre: komedie Distributie: Warner Bros./ 20th Century Fox Release: 17 maart 2011 Verhaal: Menigeen fantaseert er wel eens over hoe zijn begrafenis zou zijn, hoeveel mensen er zouden komen en wat ze over hem zouden zeggen. Kluizenaar Felix gaat er achter komen, want hij houdt zijn eigen begra fenisfeestje bij leven en welzijn. Hoofdrollen: Bill Murray, Robert Duvall, Sissy Spacek, Lucas Black, Bill Cobbs, Scott Cooper Regie: Aaron Schneider Genre: drama Distributie: Wild Bunch Release: 17 maart 2011 The Fighter Verhaal: Dit boksdrama is een van de grote kansheb bers bij de aankomende Oscar-uitreiking. Mark Wahl- berg en Christian Bale zijn aan elkaar gewaagd als de bokser die wereldkampioen wil worden en zijn halfbroer die hem keihard traint om dat te bereiken. Hoofdrollen: Christian Bale, Mark Wahlberg, Amy Adams, Melissa Leo, Jack McKee Regie: David O. Russell Genre: drama Distributie: A-Film Release: 24 maart 2011 Pi'eds nus Verhaal: Lily leeft in haar eigen wereld in harmonie met de natuur. Haar oudere zus Clara is jaren geleden het huis uitgegaan om te trouwen en in de grote stad gaan wonen. Wanneer hun moeder overlijdt, moet Clara te rugkomen om zich te ontfermen over Lily en de erfenis. Hoofdrollen: Diane Kruger, Ludivine Sagnier, Denis 'I have news for you, I don't do it anymore!' (Matt Damon als George Lonegan in Hereaftet)

Holland Film Nieuws | 2011 | | pagina 32