HFN ED Monechet, Brigitte Catillon, Anne Benoit Regie: Fabienne Berthaud Genre: drama Distributie: Cinemien Release: 24 maart 2011 Brownian Movement Verhaal: Het stel Charlotte en Max raakt in een crisis als hij erachter komt dat zij haar mannelijke patiënten meeneemt naar een appartement. Charlotte gaat in therapie en moet haar baan als dokter opgeven. Hun relatie lijkt een nieuwe kans te krijgen als ze naar India verhuizen. Hoofdrollen: Sandra Huiler, Dragan Bakema, Sabine Timoteo, Ryan Brodie, Frieda Pittoors Regie: Nanouk Leopold Genre: drama Distributie: Cinéart Release: 24 maart 2011 Verhaal: Paul Giamatti is helemaal in zijn element als Barney Panofsky, een rokende, drinkende en grofge- bekte tv-producent die continu mensen tegen zich in het harnas jaagt. Als een ex-politieman in zijn memoires schrijft dat hij Barney van moord verdenkt, dwingt dat Barney terug te blikken. Hoofdrollen: Paul Giamatti, Rosamund Pike, Dustin Hoff- man, Minnie Driver, Scott Speedman Regie: Richard J. Lewis Genre: drama Distributie: eONE Entertainment Release: 24 maart 2011 The Adjustment Bureau Verhaal: Een politicus staat op het punt een zetel te bemachtigen in de senaat als hij een mooie vrouw ontmoet. Ze worden verliefd, maar de mannen van het mysterieuze Adjustment Bureau proberen ze uit elkaar te houden. Naar een verhaal van Philip K. Dick. Hoofdrollen: Matt Damon, Emily Blunt, Anthony Mackie, Daniel Day Kim, Terence Stamp Sucker Punch. Warner Bros. Black Butterflies. A-Film. Regie: George Nolfi Genre: drama, sciencefiction Distributie: Universal Pictures International Release: 24 maart 2011 Sucker Punch Verhaal: Baby Doll is opgesloten en vastberaden te vechten voor haar vrijheid. Ze haalt vier andere meiden over om samen te ontsnappen. De meiden komen terecht in een bizarre oorlog, waarin ze vechten tegen alles wat hun pad kruist: van slangen tot samoerai. Hoofdrollen: Emily Browning, Vanessa Hudgens, Jenna Malone, Abbie Cornish, Jon Hamm Regie: Zack Snyder Genre: actie, avontuur Distributie: Warner Bros. Release: 24 maart 2011 Verhaal: Een portret van het veelbewogen korte leven van de getalenteerde kunstenares Ingrid Jonker. Als Nelson Mandela in 1994 haar gedicht voordraagt bij zijn eerste toespraak voor het Zuid-Afrikaanse parlement, krijgt haar werk pas de erkenning die het verdient. Hoofdrollen: Carice van Houten, Rutger Hauer, Liam Cunningham, Grant Swanby Regie: Paula van der Oest Genre: drama Distributie: A-Film Release: 31 maart 2011 lllegal Verhaal: Tania en haar tienerzoon zijn illegale immigran ten uit Rusland. Ze wonen al acht jaar in België als zij wordt opgepakt door de politie en terechtkomt in een uitzettingscentrum. Ze is bereid alles te doen om met haar zoon in België te kunnen blijven. Hoofdrollen: Anne Coesens, Alexandre Golntcharov, Natalia Belokonskaya, Olga Zhdanova Regie: Olivier Masset-Depasse Genre: drama 'This is the paternal wisdom l'm gonna get?' (Paul Giamatti als Barney Panofsky in Barney's Version)

Holland Film Nieuws | 2011 | | pagina 33