(ast Colofon HFN CAS1 Benoe mingen, verhui zingen en andere zaken. ED Martin Horst Arjon Rotgers Tijmen Snel Sinds 1 januari is Martin Horst werkzaam als vestigings manager van MustSee in Groningen. Hij volgt Arjon Rotgers op die inmiddels manager is van CineStar en Cineast in Enschede. 1 januari is ook de datum waarop Tijmen Snel is begonnen als de nieuwe theatermana ger van Cinerama in Rotterdam. Carolyn van Liefland is per 3 januari aangesteld als directeur bij E.T. Filmprogrammatie BV. Carolyn volgt in zekere zin daarmee Jan van Dommelen op die de on derneming ruim een jaar geleden startte, maar deze helaas niet lang mocht leiden. Carolyn heeft veel erva ring in het filmdistributievak en werkte onder meer voor Benelux Film Distributors, RCV, Paradiso en Cinema De licatessen. Kirsten Wijngaarden Na vier jaar werkzaam te zijn geweest voor Paramount Home Entertainment Benelux heeft Kirsten Wijngaar den de dvd-branche ingeruild voor het witte doek. Zij is sinds 1 januari marketingmanager van Utopia Ne derland BV. Jorien Klomp 18 januari was de eerste werkdag van Jorien Klomp als booker theatrical Nederland bij Paradiso Filmed Entertainment. Zij volgt Babette Wijntjes op die, zoals eerder bericht, naar Cinemien is vertrokken. Mare van Warmerdam San Fu Maltha Mare van Warmerdam is San Fu Maltha begin dit jaar opgevolgd als voorzitter van de Nederlandse Vereni ging van Speelfilmproducenten (NVS). Van Warmer dam is filmproducent bij Graniet Films en producent en directeur van muziektheatergezelschap Orkater. In 1999 richtte hij Het Ketelhuis op in Amsterdam. Marjan van der Haar De Nederlandse Vereniging van Speelfilmproducen ten (NVS) heeft sinds enige tijd een nieuwe directeur. De van Fortissimo Films afkomstige Marjan van der Haar werd eind vorig jaar directeur van de belangen vereniging van speelfilmproducenten. Zij volgde Hans van Brussel op. Kim Hoogeveen Marketingmedewerkster van Pathé Kim Hoogeveen en Martin H. Trans zijn op 21 december ouders geworden van Joshua Lee H. Trans. Stefanie Koper Emmy Rosbeek Stefanie Koper is 17 januari jongstleden begonnen bij Rosbeek Techniek. Stefanie houdt zich op parttime ba sis bezig met de boekhouding en administratie. Sinds kort is ook Emmy Rosbeek een dag per week op kan toor te vinden. Uitgever Stichting Holland Film Land Hoofdredacteur Jeroen Huijsdens Eindredacteuren Riet Zegers en Jeroen Huijsdens Bladcoördinator Riet Zegers Redacteuren Romy van Krieken, Marije Sietsma, Robbert Blokland, Jan van Houten, Frank de Neeve, Nick Ceton, Oene Kummer, Roloff de Jeu, San- der de Regt (columnist) Illustrator Berend Jan Kompanje Beeldredactie, art direction en vormgeving image. Tanja van Rooden E-mail: tanja@hollandfilmnieuws.nl Advertenties Riet Zegers Redactieadres Van Eeghenstraat 34 1071 GH AMSTERDAM Telefoon: 020-6793843 E-mail: info@hollandfilmnieuws.nl Drukwerk Van Noort Prinfing BV Holland Film Nieuws is een uitgave van de Stichting Holland Film Land. Het magazine wordt op basis van confrolled circulation zes keer per jaar gratis verspreid onder de me dewerkers van de leden van de Nederlandse Vereniging van Bioscoopexploitanten (NVB). Overige geïnteresseerden kunnen een abon nement aanvragen. Dit kost 35 euro (exclusief BTW) per jaargang. Abonnementen zijn aan te vragen via 020-6793843. Niets uit deze uitgave mag worden overgeno men zonder bronvermelding en uitdrukkelijke goedkeuring van de uitgever. Aan artikelen en/of uitspraken kunnen geen rechten worden ontleend. Vrienden van Holland Film Nieuws Holland Film Nieuws kan worden uitgegeven dankzij een bijdrage van de hoofdsponsor, de Nederlandse Vereniging van Bioscoopex ploitanten (NVB). Voorts dankt Holland Film Nieuws haar voortbestaan aan loyale adver teerders die wij kortweg de vrienden van Hol land Film Nieuws noemen. Het zijn: De Nederlandse Vereniging van Bioscoop exploitanten (hoofdsponsor), Action Freight, Acfionsign, A-Film Distribution, Alcons Audio, Benelux Film Distributors, Cinéart Nederland BV, CineFox, Coca-Cola Enterprises Nederland BV, Compeso GmbH, digital darwin, EYE Film Instituut Nederland, Fox Media, FTT Filmfronics BV, Huizenga Group, Independent Films, Jean Mineur Mediavision, Jimmy Products, KTS/Re- BiTicks Software BV, Nedcipro/Holland Subtit- ling, Paradiso Entertainment, PCO Nederland BV, Rosbeek Techniek, Stichting Filmtransport NVF/Filmcenfrale, Universal Pictures Internatio nal (Netherlands) BV, Walt Disney Studios Mo fion Pictures (Netherlands), Warner Bros. Pic tures International Holland/20th Century Fox. HFN kan worden verstuurd dankzij de Neder landse Vereniging van Filmverhuurders (NVF) en Gofilex. 17e jaargang nummer 98 februari 2011 Holland Film Nieuws, het magazine voor het film- en bioscoopbedrijf 'He's, uh, married to his job. Either that, or gay as a picnic basket.' (Martin Freeman als John in Love Acfually)

Holland Film Nieuws | 2011 | | pagina 36