Picture this... m QUIZ HFN Doe mee en win... Raad uit welke negen films de beelden afkomstig zijn die je op deze pagina ziet staan en maak kans op een leuke filmprijs. Ontdek aan de hand van deze beelden welke film er binnen kort in de bioscoop gaat draaien. Door Jeroen Huijsdens Bij elke foto staat welke letter uit de titel van de afgebeelde film je moet noteren. Samen vormen ze de eerste negen letters van een nieuwe bios coopfilm. Wat is de titel? Uitslag De filmtitel die we afgelopen keer zochten was: Incendies van Cinéart. Uit alle goede inzendingen is een winnaar getrokken. Dat is Joyce Vos werk zaam bij Fox Media. Van harte gefeliciteerd! De prijs, die beschikbaar is gesteld door eONE Entertainment, wordt spoedig opgestuurd. 1 e letter De eerste letter van 2e letter De vierde letter van deze filmtitel. deze filmtitel. 4e letter De tweede letter van het derde woord van deze filmtitel. 5e letter De eerste letter van het tweede woord van deze filmtitel. 7e letter De eerste letter van het tweede woord van deze filmtitel. 8e letter De laatste letter van deze filmtitel. Een tipje van de sluier: de fi/m is gebaseerd op een boek van de auteur die werd genomineerd voor de Pulitzer- pri/'s. Stuur je antwoord voor 25 mei aanstaande naar: Holland Film Nieuws Van Eeghenstraat 34 1071 GH Amsterdam Of mail je antwoord naar: quiz@hollandfilmnieuws.nl 3e letter De tweede letter van deze filmtitel. 6e letter De derde letter van het eerste woord van deze filmtitel. 9e letter De eerste letter van het tweede woord van deze filmtitel. 'We bok at these pictures together, OK? One time. And then we delete the evidence.' (Justin Bartha in The Hangover)

Holland Film Nieuws | 2011 | | pagina 10