Smakelijk festijn met Yogi Bear F 3' cvf Game-rapport THE GAME 'Dat zit altijd wel goed bij de Movie Unlimited bioscopen' HFN Eindcijfer: 7+ Premièrepicknick in de bioscoop Daar zijn ze weer: de Movie Unlimited bioscopen. Deze keer kozen wij ze als winnaar van The Game voor hun premièrepicknick met Yogi Bear. Door Riet Zegers Natuurlijk gebeurde er in bioscoop- land van alles rond de première van Cooische vrouwen, maar deze hadden over het algemeen een hoog Ladies Night en Prosecco- party gehalte. Op een enkele uitzondering na natuurlijk. Toch kozen wij voor de vrolijke picknick die werd georganiseerd rond de première van Yogi Bear. Welis waar niet in Jellystone Park, maar in de Movie Unlimited-bioscopen in Almelo, Kampen en Zevenaar. Met hun eigen picknickkleed mochten de bezoekertjes langs het overheerlijke broodjesbuffet om vervolgens een plekje te zoeken in de feestelijk aangeklede foyers. Yogi Bear was zelf ook van de par tij en zette met zijn aanwezigheid het feest extra luister bij. Tijdens de pauze was er een speciale berenquiz met voor de winnaars leuke Yogi Bear-prijzenpakketten. En natuurlijk was er na afloop van de film voor iedereen een goed gevulde goodiebag. Reglement The Game is bedoeld om bios coopmedewerkers promotieac tiviteiten te laten organiseren en kans te maken op de titel Beste Bioscoopteam van 2011 Stuur de promoties van afgelopen periode naar thegame@holland- filmnieuws.nl, voorzien van beeld materiaal en een toelichting. Voor elke inzending krijgt men punten. In december wordt bekendgemaakt wie zich het Beste Bioscoopteam van 2011 mag noemen. Doe dus mee aan The Game en stuur de inzendingen naar thegame@hollandfilmnieuws.nl Ingezonden promotie: Premièrepicknick rond Yogi Bear. Afkomstig van: De Movie Unlimited-bioscopen in Al melo, Kampen en Zevenaar. Creativiteit: 7+ Juryrapport: 'Naast alle Cooische wouwe/rparty's was de picknick rond de première van Yogi Bear een vro lijke afwisseling. Weliswaar niet in Jellystone Park, maar ook in de fraai aangeklede foyers van de bioscopen werd het een smakelijk festijn.' Vernieuwend: 7+ Juryrapport: 'Alhoewel het voor de hand lijkt te liggen was de actie die de Movie Unlimited-mensen op touw zetten toch redelijk uniek te noemen. Voor de berenquiz in de pauze moes ten de kinderen hun kennis aanboren om een van de leuke prijzenpakketten te kunnen winnen.' Uitvoering: 7,5 Juryrapport: 'Dat zit altijd wel goed bij de Movie Unlimited-bioscopen. De voorpret begint al thuis, in dit geval met het uitzoeken van een picknick kleed. De aankleding in de bioscopen was prima in orde, het broodjesbuffet overheerlijk, de quiz spannend en de film tenslotte maakte de middag tot een beregoed feest' Communicatie: 6,5 Juryrapport: 'Persberichten, nieuws brieven naar de vaste lezers, Hyves, narrowcasting en meer zorgden voor bomvolle bioscopen.' lay for o picnic! (Dan Aykroyt

Holland Film Nieuws | 2011 | | pagina 26