HFN TRAILERS «uu*. Henry's Crime [01 Verhaal: Als vrienden Henry gebruiken als chauffeur voor een mislukte bankoverval moet hij de gevangenis in. Daar ontmoet hij de doorgewinterde bajesklant Max die Henry op een idee brengt hoe hij zijn leven kan veranderen. Hoofdrollen: Keanu Reeves, Vera Farmiga, James Caan Regie: Malcolm Venville Genre: komedie, romantiek, misdaad Distributie: eONE Entertainment Release: 21 april 2011 Unter Dir die Stadt Verhaal: Svenja en Roland voelen zich op slag tot elkaar aangetrokken, maar ze zijn beiden getrouwd en doen er verder niks mee. Het blijft echter kriebelen en toevallig werkt Svenja's man in Rolands bank dus hij zorgt er voor dat zijn rivaal wordt overgeplaatst. Hoofdrollen: Nicolette Krebitz, Robert Hunger-Bühler, Mark Waschke, Andrew Lau Regie: Christoph Hochhdusler Genre: drama Distributie: Cinemien Release: 21 april 2011 /Monsters [04] Verhaal: Het grensgebied tussen Mexico en de VS wordt bevolkt door buitenaardse wezens en is uitgeroe pen tot besmet gebied. Een fotograaf moet de dochter van zijn baas veilig van Mexico naar Amerika brengen. Met weinig middelen wordt veel effect gesorteerd. Hoofdrollen: Whitney Able, Scoot McNairy Regie: Gareth Edwards Genre: drama, sciencefiction, thriller Distributie: A-Film Release: 28 april 2011 Kaboom Verhaal: Het leven in een studentenhuis kan heel prettig zijn. Voor de jonge Smith wordt het echter een behoor lijk enerverende toestand als hij de mooie dame London ontmoet, verliefd wordt op zijn kamergenoot Thor en een nogal heftige nacht meemaakt. Hoofdrollen: Thomas Dekker, Juno Temple, Roxane Mesquida, James Duval, Kelly Lynch Regie: Gregg Araki Genre: drama Distributie: Benelux Film Distributors Release: 28 april 2011 Thor (3D) [02] Verhaal: Shakespeare-specialist Kenneth Branagh mag zich nu eens wagen aan een superheldenfilm. Thor is de dondergod uit de Noorse mythologie die zich der mate misdraagt dat hij voor straf naar de aarde wordt gestuurd. Daar blijkt hij al snel verdomd hard nodig te zijn. Hoofdrollen: Chris Hemsworth, Natalie Portman, Anthony Hopkins, Stellan Skarsgard Regie: Kenneth Branagh Genre: actie, avontuur, fantasy Distributie: Universal Pictures International Release: 27 april 2011 Never Let Me Go [05] Verhaal: Drie vrienden brengen hun jeugd door in Hailsham, een idyllische kostschool. Wanneer ze de beschermde omgeving van de school achter zich laten, worden ze geconfronteerd met liefde, jaloezie en ver raad. Verder moetje niks over het verhaal verklappen. Hoofdrollen: Keira Knightley, Carey Mulligan, Andrew Garfield, Charlotte Rampling Regie: Mark Romanek Genre: drama Distributie: Warner Bros. 20th Century Fox Release: 28 april 2011 Neds Verhaal: Acteur/regisseur Peter Mullan laat weer een voorkeur zien voor rauw drama. John is een slimme jon gen, maar de slechte reputatie van zijn familie, maakt het hem niet gemakkelijk op school. De leraren kijken hem met de nek aan en de jeugdbende Neds lijkt zijn enige uitweg. Hoofdrollen: Conor McCarron, Marianna Palka, Doug- las Russel, Peter Mullan Regie: Peter Mullan Genre: drama Distributie: Wild Bunch Release: 28 april 2011 Arthur [03] Verhaal: Russell Brand treedt in de voetsporen van Dudley Moore in deze remake van Arthur 1981In de titelrol moet hij kiezen tussen een luxe leventje in een gearrangeerd huwelijk of een onzekere toekomst met de vrouw waar hij van houdt. Hoofdrollen: Russell Brand, Jennifer Garner, Helen Mir- ren, Nick Nolte, Greta Gerwig Regie: Jason Winer Genre: komedie Distributie: Warner Bros. Release: 2 mei 2011 Inside Job Verhaal: De film van regisseur Charles Ferguson, die dit jaar de Oscar won in de categorie Beste Documen taire, laat de schokkende waarheid laat zien achter de economische crisis van 2008. Voice-over: Matt Damon Regie: Charles Ferguson Genre: documentaire

Holland Film Nieuws | 2011 | | pagina 27