HFN TRAILERS Howl Hoofdrollen: Gael Garci'a Bernal, Karra Erejalde, Luis Tosa, Vicente Romero, Raül Arévalo Regie: Icfar Bollafn Genre: drama Distributie: Wild Bunch Release: 12 mei 2011 Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides (3D) Verhaal: We krijgen geen genoeg van Johnny Depp als Jack Sparrow en gelukkig geldt dat ook voor de acteur zelf. Deze keer gaat hij op zoek naar het geheim van de eeuwige jeugd en komt daarbij opnieuw in contact met de enige vrouw die aan hem is gewaagd. Hoofdrollen: Johnny Depp, Richard Griffiths, Penélope Cruz, Geoffrey Rush, lan McShane Regie: Rob Marshall Genre: avontuur Distributie: Walt Disney Company Release: 18 mei 2011 Mistérios de Lisboa Verhaal: Hij heeft al meer dan honderd producties op zijn naam gezet, maar de van oorsprong Chileense regisseur Raoul Ruiz gaat onverdroten verder. In zijn nieuwste film draait het allemaal om een jaloerse gra vin, een rijke zakenman en een weesjongen. Hoofdrollen: Léa Seydoux, Melvil Poupaud, Clotilde Hesme, Catarina Wallenstein Regie: Raoul Ruiz Genre: drama Distributie: EYE Film Instituut Nederland Release: 19 mei 2011 Hobo With a Shotgun Verhaal: Rutger Hauer gaat er weer ouderwets hard tegenaan als een dakloze man die het recht in eigen handen neemt. Of beter gezegd: zijn vuurwapen ter hand neemt en daarmee al het gespuis overhoop knalt. Het had gemakkelijk een filmdeel van Grindhouse kun nen zijn. Hoofdrollen: Rutger Hauer, Gregory Smith, Nick Bate- Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides f3DJ. Wait Disney Studios Company Howl A-Film man, Molly Dunsworth, Brian Downey Regie: Jason Eisener Genre: thriller, actie Distributie: eONE Entertainment Release: 12 mei 2011 22 Mei Verhaal: Na zijn debuut Ex-Drummer was iedereen erg benieuwd naar Koen Mortiers opvolger en het gaat er weer heftig aan toe. Als er een bom ontploft bij een winkelcentrum probeert bewakingsagent Sam de slacht offers te redden, maar hij raakt in paniek en rent weg. Hoofdrollen: Sam Louwyck, Titus de Voogdt, Barbara Callewaert, Francpis Beukelaers Regie: Koen Mortier Genre: drama Distributie: Cinéart Release: 22 mei 2011 Verhaal: Allen Ginsberg wilde zijn bewustzijn verkennen door het gebruik van drugs en het schrijven van gedich ten. Zijn eerste gepubliceerde werk Howl riep in 1956 heftige reacties op wegens vermeende obsceniteit. Er volgde een rechtszaak en nu dus een verfilming. Hoofdrollen: James Franco, Jeff Daniels, Mary-Louise Parker, Jon Hamm, Bob Balaban Regie: Rob Epstein, Jeffrey Friedman Genre: drama Distributie: A-Film Release: 26 mei 2011 Rien a déclarer Verhaal: De nieuwe komedie van en met Dany Boon (eerder verantwoordelijk voor de Franse hit Bienvenue chez les Ch'tis) gaat over twee douanebeambten die begin jaren negentig te horen krijgen dat hun kleine douanepost op de grens tussen Frankrijk en België gaat verdwijnen. Hoofdrollen: Dany Boon, Benort Poelvoorde, Julie Ber- nard, Karin Viard, Bouli Lanners fhey want you to be something special!' (Rutger Hauer als Hobo in Hobo With a Shotgur

Holland Film Nieuws | 2011 | | pagina 29