(ast Colofon HFN CAST/COLOFON Benoe mingen, verhui zingen en andere zaken. Righard Atsma Afgelopen maand werd bekend dat Nedvest Capital mede-aandeelhouder is geworden van Jogchem's Thea ters BV. Righard Atsma zal vanuit Nedvest verantwoorde lijk zijn voor JT Bioscopen en vanuit die positie betrokken zijn bij de leiding van JT Bioscopen. Joop Punt blijft aan deelhouder en als lid van de Raad van Commissarissen zijn kennis en ervaring inzetten voor de onderneming. Paul Zonderland Paul Zonderland is 15 maart begonnen als country ma nager van The Walt Disney Company Benelux. Hij volgt Rob Jongmans op. Paul was de afgelopen jaren general manager en senior vice president voor Walt Disney Stu- dios in Italië. Als country manager is Paul verantwoorde lijk voor alle bedrijfstakken in de Benelux. Jean Heijl Na acht jaar gaat Jean Heijl, managing director film dis- tribution bij Moonlight Films, de filmdistributeur verlaten. Per 1 mei is Jean werkzaam voor Bridge Entertainment Groep Nederland, waar hij een afdeling filmdistributie gaat opzetten en leiden. Brrtt Colegem Na zes jaar heeft Brrtt Colegem afscheid genomen van haar collega's bij Independent Films. Sinds 1 april is de voormalige marketingmanager freelance actief via haar eigen pr- en marketingbureau BrittPR. Lucia Dondorp Vanaf mei zal Lucia Dondorp beginnen als marketing director bij Independent Films. Lucia was jarenlang werk zaam als RTV producer bij diverse reclamebureaus, waaronder Y&R Not Just Film. Alet Dohle 1 april jongstleden is Alet Dohle ook bij Independent Films begonnen als marketingmedewerker. Zij liep eer der al stage op de afdeling marketing. Peter de Haan Birg'rrte van Boven Na bijna vijfenhalf jaar bij eONE te hebben gewerkt heeft publiciteitsmanager Peter de Haan ervoor geko zen om op reis te gaan. Begin maart nam hij afscheid. Peter is inmiddels vervangen door Birgitte van Boven. Zij was hiervoor werkzaam bij BFCC waar ze onder andere de publiciteit verzorgde voor V&V Entertainment. Maria Lam Ailien Niemeijer 23 februari was de laatste werkdag van publiciteitsma nager Maria Lam bij Warner Bros.. Ze is voor langere tijd naar China vertrokken. Maria is per 30 maart ver vangen door Ailien Niemeijer. We hebben Ailien uit de cast geplaatst om haar wat beter te leren kennen. Zie pagina 27. Marjolein Hoffmans Marjolijn Hoffmans is 16 maart begonnen als product manager bij theaterproducent New Productions. Hoff mans was eerder werkzaam bij A-Film Distribution. Daan Mollema Daan Mollema is sinds deze maand media- en promo- tionsmanager bij filmdistributeur A-Film. Daan werkte hiervoor bij Independent Films. Marcello Grosso Sinds 1 maart is Marcello Grosso theatermanager van Luxor Deventer. Hij was eerder onder andere assistent theatermanager bij Wolff Bioscopen en Utopia. Uitgever Stichting Holland Film Land Hoofdredacteur Jeroen Huijsdens Eindredacteuren Riet Zegers en Jeroen Huijsdens Bladcoördinator Riet Zegers Redacteuren Romy van Krieken, Lisa Rosing, Lucia Alleman, Robbert Blokland, Jan van Houten, Frank de Neeve, Joost Geurtsen, Dirk de Lille (columnist) Illustrator Berend Jan Kompanje Beeldredactie, art direction en vormgeving image. Tanja van Rooden E-mail: tanja@hollandfilmnieuws.nl Advertenties Riet Zegers Redactieadres Van Eeghenstraat 34 1071 GH AMSTERDAM Telefoon: 020-6793843 E-mail: info@hollandfilmnieuws.nl Drukwerk Van Noort Printing BV Holland Film Nieuws is een uitgave van de Stichting Holland Film Land. Het magazine wordt op basis van controlled circulation zes keer per jaar gratis verspreid onder de me dewerkers van de leden van de Nederlandse Vereniging van Bioscoopexploitanten (NVB). Overige geïnteresseerden kunnen een abon nement aanvragen. Dit kost 35 euro (exclusief BTW) per jaargang. Abonnementen zijn aan te vragen via 020-6793843. Niets uit deze uitgave mag worden overgeno men zonder bronvermelding en uitdrukkelijke goedkeuring van de uitgever. Aan artikelen en/of uitspraken kunnen geen rechten worden ontleend. Vrienden van Holland Film Nieuws Holland Film Nieuws kan worden uitgegeven dankzij een bijdrage van de hoofdsponsor, de Nederlandse Vereniging van Bioscoopex ploitanten (NVB). Voorts dankt Holland Film Nieuws haar voortbestaan aan loyale adver teerders die wij kortweg de vrienden van Hol land Film Nieuws noemen. Het zijn: De Nederlandse Vereniging van Bioscoopex ploitanten (hoofdsponsor), Adionsign, A-Film Distribution, Alcons Audio, Barco NV, Bene lux Film Distributors, Cinéart Nederland BV, CineFox, Coca-Cola Enterprises Nederland BV, Compeso GmbH, digital darwin, EYE Hlm Instituut Nederland, Fox Media, FTT Filmtronics BV, Huizenga Group, Independent Films, Jean Mineur Mediavision, Jimmy Products, KTS/Re- BiTicks Software BV, Nedcipro BV, PCO Neder land BV, Polaroid Eyewear, Rosbeek Techniek, Roveka speciaaldrukwerk, Stichting Filmtrans- port NVF/Filmcentrale, Sligro, Technicolor, Uni- versal Pictures International (Netherlands) BV, The Watt Disney Company, Warner Bros. Pic tures International Holland/20th Century Fox. HFN kan worden verstuurd dankzij de Neder landse Vereniging van Filmverhuurders (NVF) en Gofilex. 17e jaargang nummer 99 April 2011 Holland Film Nieuws, het magazine voor het film- en bioscoopbedrijf 'Harvard undergraduates believe that inventing a job is better than f inding a job.' (Douglas Urbanski als Larry Summers in The Spdal Network)

Holland Film Nieuws | 2011 | | pagina 33