Picture this... QUIZ HFN Wil je kans maken op een leuk filmpakket? Doe dan mee met de filmquiz. Als je de films op de foto's herkent, kun je de titel ontdekken van een film die binnenkort in de bioscoop gaat draaien. I van deze beelden welke film er binnen kort in de bioscoop gaat draai en. IQ Doe mee en win een leuk filmpakket Door Jeroen Huijsdens Raad uit welke films de beelden komen en je ziet na enig telwerk welke letters je hebt verzameld. Samen vormen deze letters de eerste negen let- UI1T06K (1(111 ters van een nieuwe bioscoopfilm. Stuur de titel van die film op en je maakt kans op een leuke prijs. Q6 110110 Uitslag v Het antwoord de vorige keer was: The Lincoln Lawyer. Uit alle goede inzendingen is een winnaar getrokken. Dat is geworden Marjoleine van Duin werkzaam bij Filmhuis Gouda. Van harte gefeliciteerd! De prijzen werden beschikbaar gesteld door Entertainment One. 1 e letter De derde letter van het tweede woord van deze filmtitel. 2e letter De derde letter van deze filmtitel. 4e letter De derde letter van deze filmtitel. 5e letter De laatste letter van deze filmtitel. 7e letter De tweede letter van het tweede woord van deze filmtitel. 8e letter De tweede letter van het eerste woord van deze filmtitel. Een tipje van de sluier: in de film is een rol weggelegd voor de vrouw van regisseur Joel Coen. Stuur je antwoord voor 2 augustus aanstaande naar: Holland Film Nieuws Van Eeghenstraat 34 1071 GH Amsterdam Of mail je antwoord naar: quiz@hollandfilmnieuws.nl 3e letter De eerste letter van het tweede woord van deze filmtitel. 6e letter De eerste letter van het tweede woord van deze filmtitel. 9e letter De derde letter van deze filmtitel. 'What you're about to see is totally classified.

Holland Film Nieuws | 2011 | | pagina 15