Picture this... QUIZ HFN Ontmasker de opvallendste filmmaker in 100 nummers HFN Als je de namen weet van de afgebeelde sterren, dan weetje tevens de naam van de opvallendste filmmaker van de afgelopen zeventien jaar, volgens het team van HFN. Ontdek wat het team van HFN de meest opvallende filmmaker van de afgelopen 100 num mers van HFN vindt. Door Jeroen Huijsdens Bij elke foto staat welke letter van de naam van de acteur, actrice of regisseur je moet noteren. Samen vormen ze de eerste negen letters van de naam van een filmmaker die een prominente rol heeft gespeeld in de zeventien jaar dat Holland Film Nieuws bestaat. Uit alle goede inzendingen wordt een winnaar getrokken. Die kan een leuk prijzenpakket tegemoet zien. 1 e letter De eerste letter van de 2e letter De tweede letter van de achternaam van deze regisseur. voornaam van deze actrice. 4e letter De een-na-laatste letter van de achternaam van deze regisseur. 5e letter De laatste letter van de achternaam van deze actrice. 7e letter De tweede letter van de 8e letter De eerste letter van de voornaam van deze acteur. voornaam van deze actrice. Een tipje van de sluier: de per soon is afkomstig uit Canada. Stuur je antwoord voor 2 augustus aanstaande naar: Holland Film Nieuws Van Eeghenstraat 34 1071 GH Amsterdam Of mail je antwoord naar: quiz@hollandfilmnieuws.nl 3e letter De laatste letter van de voornaam van deze acteur. 6e letter De vierde letter van de achternaam van deze acteur. 9e letter De laatste letter van de voornaam van deze actrice. 'Yöu have to look with better eyes than that.' (citaat uit een film van de persoon die we zoeken)

Holland Film Nieuws | 2011 | | pagina 43