HFN TRAILERS Tomboy EZ3 j Les Femmes du óeme Étage [02] Verhaal: In het Parijs van de vroege jaren 60 is Jean- Louis Joubert net zo rijk als saai. Zijn brave leventje wordt op de kop gezet door zijn Spaanse werkster. Zij laat hem kennis maken met haar even temperament volle Spaanse collega's, waaronder de knappe Maria. Hoofdrollen: Fabrice Luchini, Sandrine Kiberlain, Car- men Maura Regie: Philippe Le Guay Genre: komedie Distributie: Cinemien Release: 23 juni 2011 Happythankyoumoreplease [01 Verhaal: Door zijn succes in de komedieserie How I Met Your Mother kreeg acteur Josh Radnor het voor elkaar zijn eerste speelfilm te schrijven en regisseren. Hij gaf zichzelf de hoofdrol als een schrijver die zijn carrière en liefdesleven niet onder controle heeft. Hoofdrollen: Josh Radnor, Malin Akerman, Zoe Kazan, Kate Mara, Pablo Schreiber, Tony Hale Regie: Josh Radnor Genre: komedie, drama Distributie: Benelux Film Distributors Release: 30 juni 2011 Verhaal: Tijdens de zomervakantie ontmoet het buiten beentje Laure haar leeftijdsgenootje Lisa. Die denkt dat ze een jongen is en Laure stelt zich daarom voor als Michael. Naarmate de zomer vordert, wordt het steeds moeilijker om haar geheim te bewaren. Hoofdrollen: Zoé Héran, Malonn Lévana, Jeanne Dis- son, Sophie Cattani, Mathieu Demy Regie: Céline Sciamma Genre: drama Distributie: Cinéart Release: 30 juni 2011 Winnetoons - De schaf van het wilde westen (nl) Verhaal: Hoewel het jaren geleden is dat de Winne- foons-tekenfilmserie op tv werd vertoond, was er nog genoeg puf voor een bioscoopavontuur. Winnetou en Old Shatterhand proberen een einde te maken aan de praktijken van de gewetenloze Kolonel Brinkley. Regie: Gert Ludewig Genre: animatie, familiefilm Distributie: Twin Film Release: 30 juni 2011 Cars 2 (nl/ov, 3D) [05] Verhaal: Gezien het succes van de Toy Sfo/y-vervolgen is het geen wonder dat Cars nu ook een opvolger krijgt. Cars 2 gaat echter een hele nieuwe kant op en ontpopt zich warempel tot een Bond-achtig avontuur, dat Mc- Queen en Mater door de straten van Japan voert. Regie: John Lasseter, Brad Lewis Genre: animatie, komedie, avontuur Distributie: The Walt Disney Company Release: 6 juli 2011 Adem [03] Verhaal: De broers Tom en Lucas lijden aan een genetische ziekte die hun longen langzaam sloopt. Tom worstelt met zijn korte levensverwachting en hangt rond met tuig. Hij ontmoet lotgenoot Xavier, die zich gedraagt als een atleet en wordt verliefd op Eline, die in quarantaine zit. Hoofdrollen: Stef Aerts, Wouter Hendrickx, Marie Vinck, Anemone Valcke, Gijs Scholten van Aschat Regie: Hans van Nuffel Genre: drama Distributie: Paradiso Entertainment Release: 7 juli 2011 Bridesmaids [04] Verhaal: Annie gelooft niet meer in de liefde en is altijd blut. Wanneer ze door haar beste vriendin Lilian als getuige wordt gevraagd, is ze blij dat ze weer wat om handen heeft. Helaas loopt de vrijgezellenfuif in deze Hangover for girls helemaal uit de klauwen. Hoofdrollen: Kirsten Wiig, Maya Rudolph, Rosé Byrne, Chris O'Dowd, Matt Lucas, Jill Clayburgh Regie: Paul Feig Genre: komedie, romantiek Distributie: Universal Pictures International Release: 7 juli 2011 Pina (3D) Verhaal: Wim Wenders en danschoreografe Pina Bausch wilden al heel lang een film samen maken en nu, twee jaar na haar dood, is het eindelijk zo ver. Het ensemble van het Tanztheater Wuppertal speelt en danst op het podium, in de stad Wuppertal en daarbui ten. Regie: Wim Wenders Genre: dans Distributie: Cinéart Release: 7 juli 2011 Beyondthe Steppes Verhaak Een jonge Poolse vrouw wordt in 1940, samen met haar baby, door het Russische leger gedeporteerd naar de ruige binnenlanden. Als haar kind ziek wordt, gaat ze op zoek naar medicijnen en sluit ze zich aan bij een groep nomaden, die door de woeste steppes trekt. Hoofdrollen: Agnieszka Grochowska, Aleksandra Justa, Borys Szyc, Tatiana Tarskaya Regie: Vanja dAlcantara Genre: drama Distributie: Benelux Film Distributors Release: 7 juli 2011 'I really want you to leave, but I don't know how to say it without sounding like a dick.' (Jon Hamm als Ted in Bridesmaids)

Holland Film Nieuws | 2011 | | pagina 63