TRAILERS HFN Blitz E3 Verhaal: Jason Statham gaat er weer hard tegenaan als een politieagent, die een paar criminelen in elkaar slaat en wordt opgedragen zich gedeist te houden. Als een aantal collega's op bloederige wijze wordt afge slacht, gaat hij achter de moordenaar aan. Hoofdrollen: Jason Statham, Paddy Considine, David Morrissey, Aidan Gillen, Luke Evans Regie: Elliot Lester Genre: actie, thriller Distributie: Entertainment One Benelux Release: 7 juli 2011 La Conquëte Verhaal: Dit portret van Nicolas Sarkozy volgt hem in zijn race naar het presidentschap, vol conflicten achter de schermen. Hoe hij de machtsstrijd wint en zijn vrouw verliest. Van tevoren was er heel wat ophef rond deze film, maar na de première in Cannes, viel het wel mee. Hoofdrollen: Denis Podalydès, Florence Pernel, Bernard Le Coq, Michèle Moretti, Samuel Labarthe Regie: Xavier Durringer Genre: drama Distributie: Benelux Film Distributors Release: 14 juli 2011 Grande Sogno Verhaal: In 1968 is Rome het toneel van linkse studen tenopstanden. Politieman Nicola gaat undercover om te infiltreren in de protestbeweging. Hij ontmoet Laura, een meisje uit de bourgeoisie en de leider van de studenten beweging. Laura staat al snel tussen die twee vuren. Hoofdrollen: Riccardo Scamarcio, Jasmine Trinca, Luca Argentero, Massimo Popolizio, Alessandra Acciai Regie: Michele Placido Genre: drama Distributie: Cinemien Release: 14 juli 2011 Waterkinderen Verhaal: De vruchtbaarheid is nog steeds een wonder. In tal van culturen heeft het geleid tot bijzondere ritue- Grande Sogno. Cinemien. The Beaver. En tertainment One Benelux. len, om de goden gunstig te stemmen, om het verdriet te verzachten, om hoop te blijven koesteren. Ze geven vorm aan emoties die moeilijk in woorden te vatten zijn. Regie: Aliona van de Horst Genre: documentaire Distributie: Cinema Delicatessen Release: 14 juli 2011 The Beaver Verhaal: Wordt dit de rehabilitatie van Mei Gibson? De voortekenen zijn goed, al is het verhaal een beetje vreemd. Walter kampt met een depressie en wordt door zijn vrouw het huis uitgezet. Hij vindt een handpop tussen het vuilnis en communiceert alleen nog maar via deze bever. Hoofdrollen: Mei Gibson, Jodie Foster, Anton Yelchin, Jennifer Lawrence, Cherry Jones Regie: Jodie Foster Genre: drama Distributie: Entertainment One Benelux Release: 21 juli 2011 The First Grader Verhaal: Het waargebeurde verhaal van een bejaarde Keniaanse veteraan, die het zich eindelijk kan veroorlo ven om naar school te gaan en te leren lezen en schrij ven. Hij komt terecht in een klas met kleine kinderen en krijgt, net als zijn jonge docent, een hoop weerstand te verduren. Hoofdrollen: Naomie Harris, Tony Kgoroge, Sam Feuer, Oliver Litondo, Nick Reding, Vusi Kunene Regie: Justin Chadwick Genre: drama Distributie: A-Film Release: 21 juli 2011 Le Gamin au Vélo Verhaal: We kijken altijd uit naar een nieuwe van de Dardennes. De broers vertellen deze keer het verhaal van de twaalfjarige Cyril. Hij wil zijn vader terugvinden die hem in een tehuis heeft gestopt en wordt in huis genomen door de sympathieke kapster Samantha. Hoofdrollen: Cécile De France, Thomas Doret, Jérémie 'We start with the good part.' (Jodie Foster als Meredith Black in The Beaver)

Holland Film Nieuws | 2011 | | pagina 64