TRAILERS 1 ^r -^**^' K> It'VÏI A Family [04] Verhaal: Ditte komt uit een succesvolle bakkersfamilie, maar wil graag wat anders doen met haar leven. Ze krijgt een droombaan aangeboden in New York en maakt met haar vriend plannen om te verhuizen. Dan wordt haar vader ernstig ziek en staat ze voor een moeilijke keuze. Hoofdrollen: Jesper Christensen, Lene Maria Christen- sen, Johan Philip Asbaek, Anne Louise Hassing Regie: Pernille Fisher Christensen Genre: drama Distributie: Wild Bunch Release: 4 augustus 2011 Gianni e Ie Donne Verhaal: Na zijn pensioen vult Gianni zijn dagen met boodschappen doen, het uitlaten van de hond en het betalen van rekeningen onder toezicht van zijn strenge vrouw. Zijn vriend Alfonso ziet het met lede ogen aan en besluit Gianni's liefdesleven nieuw leven in te blazen. Hoofdrollen: Gianni Di Gregorio, Valeria De Franciscis, Alfonso Santagata, Elisabetta Piccolomini Regie: Gianni Di Gregorio Genre: komedie Distributie: Cinemien Release: 11 augustus 2011 A Separation [01 Verhaal: Naders vrouw wil Iran verlaten, maar hij wil zijn demente vader niet achterlaten. Als zijn vrouw hem verlaat en naar haar moeder gaat, huurt hij een ander in om op zijn vader te passen. Hij weet niet dat de hulp zwanger is en zonder de toestemming van haar man werkt. Hoofdrollen: Leila Hatami, Peyman Moadi, Shahab Hosseini, Sareh Bayat, Sarina Farhadi Regie: Asghar Farhadi Genre: drama Distributie: Cinéart Release: 11 augustus 2011 The Ward [02] Verhaal: John Carpenter heeft zich tien jaar rustig gehouden, maar het griezelbloed kruipt waar het niet gaan kan. Kristen wordt tegen haar wil opgenomen in een psychiatrische instelling, mishandeld en gedro geerd. Als ze wakker wordt, weet ze niet waar ze is... Hoofdrollen: Amber Heard, Lyndsy Fonseca, Danielle Panabaker, Jared Harris, Mamie Gummer Regie: John Carpenter Genre: thriller, horror Distributie: A-Film Release: 18 augustus 2011 Cowboys «A/iens [05] Verhaal: In afwachting van de volgende Bond-film speelt Daniel Craig een eenzame cowboy in een ruige woestijnstad. Wanneer de stad wordt aangevallen door buitenaardse indringers, blijkt de mysterieuze revolverheld toch zijn nut te hebben. Hoofdrollen: Harrison Ford, Daniel Craig, Olivia Wilde, Sam Rockwell, Noah Ringer, Keith Carradine Regie: Jon Favreau Genre: actie Distributie: Universal Pictures International Release: 25 augustus 2011 Final Destination 5 (3D) [03] Verhaal: Na vier Final Destination-fWms moeten mensen inmiddels weten dat ze de dood niet voor de gek kunnen houden. Deze keer zijn het echter de overlevenden van een ingestorte hangbrug die er hardhandig achter moeten komen datje de dood niet kunt ontlopen. Hoofdrollen: Emma Bell, David Koechner, Nicholas DAgosto, Tony Todd, Courtney B. Vance Regie: Steve Quale Genre: horror Distributie: Warner Bros. Release: 25 augustus 2011 Bringing Up Bobby Verhaal: Famke Janssen maakt haar scenario-, produc tie- en regiedebuut met een film over de charmante oplichtster Olive en haar zoon Bobby. Als Olive wordt ingehaald door haar verleden moet ze een keuze maken: doorgaan of haar zoon een kans op een beter leven geven. Hoofdrollen: Milla Jovovich, Bill Pullman, Marcia Cross, Rory Cochrane, Spencer List, Ray Prewitt Regie: Famke Janssen Genre: komedie, drama Distributie: Benelux Film Distributors Release: TBA El Bulli - Cooking in Progress Verhaal: Al is het beste restaurant ter wereld nu geslo ten, het blijft leuk om (letterlijk) een blik in de keuken van topkok Ferran Adria te werpen. In zijn restaurant El Bulli wordt ieder gerecht opnieuw bekeken: van het eerste experiment tot het uiteindelijke gerecht. Regie: Gereon Wetzel Genre: documentaire Distributie: Cinema Delicatessen Release: 1 september 2011 The Change-Up Verhaal: Dave is getrouwd en vader van twee klein tjes. Zijn beste vriend Mitch is een vrijgezel die iedere nacht een andere vrouw heeft. Ze zouden graag het 'You're gonna g/ve him io me now, or /'m gonna fake him!' (Harrison Ford als Woodrow Dolarhyde in Cowboys Aliens)

Holland Film Nieuws | 2011 | | pagina 69