HFN (onan (3D) Crazy, Stupid, Love Midnight in Paris TEASERS Films om de komende maanden in de gaten te houden. Voormalig gouverneur van Califonië Arnold Schwarzen- egger mag zijn rentree in de filmbusiness dan hebben aangekondigd, in de nieuwe Conan krijgen we hem zeker nog niet te zien. En dat terwijl het origineel uit 1982 wel een van de films was waarmee de voorma lige Mister Universe in de spotlights van filmproducen ten belandde. De rol van Conan in de nieuwe versie wordt gespeeld door Jason Momoa, een acteur die, net als Schwarzenegger destijds, nog niet erg bekend is. Of het moet bij de fans van de tv-serie Baywatch zijn. Dus wie weet wat voor carrière er voor hem nog in het verschiet ligt. Hoofdrollen: Jason Momoa, Ron Perlman, Leo Howard, Stephen Lang Regisseur: Marcus Nispel Distributeur: Benelux Film Distributors Releasedatum: 18 augustus 2011 De trailer van Crazy, Stupid, Love doet ons erg denken aan Hitch, de film uit 2005 waarin Will Smith de rol speelt van een adviseur die kwetsbare mannen helpt bij het daten, maar die ondertussen zelf geen relatie blijkt de kunnen opbouwen met de vrouw waar hij verliefd op is. In Crazy, Stupid, Love is die rol min of meer over genomen door Ryan Gosling en is Steve Carell de man die niet weet hoe hij zijn (liefdes)leven opnieuw invulling moet geven nadat zijn huwelijk - met Julianne Moore - is gecrasht. Al met al een prima film om te program meren voor de Ladies Night, lijkt ons. Hoofdrollen: Steve Carell, Julianne Moore, Emma Stone, Ryan Gosling Regisseur: Glenn Ficarra, John Requa Distributeur: Warner Bros. Releasedatum: 8 september 2011 Werd Woody Allen jaren geleden nog in een adem genoemd met New York, de afgelopen jaren gebruikt de inmiddels 75-jarige regisseur elke keer een andere Europese stad voor zijn films. Speelden zijn vorige films You Will Meet a Tall Dark Stranger en Matchpoint zich nog af in Londen en Vicky Cristina Barcelona in de Spaanse stad uit de titel, voor zijn nieuwste speelfilm toog Allen naar Parijs. Owen Wilson speelt Gil, een man die met zijn aanstaande bruid en haar ouders in Parijs verblijft om te ontdekken dat Paris by night heel magisch kan zijn. Midnight in Paris opende onlangs het festival van Cannes. Hoofdrollen: Owen Wilson, Rachel McAdams, Michael Sheen, Marion Corillard Regisseur: Woody Allen Distributeur: Paradiso Entertainment Releasedatum: 15 september 2011 'Seriously, it looks like you're photoshopped!' (Emma Stone als Hannah in Crazy, Stupid, Love)

Holland Film Nieuws | 2011 | | pagina 9