Picture this... QUIZ Doe mee en win... Op deze pagina staan negen stukjes van film stills. Raad uit welke film ze komen en je maakt kans op een leuk filmpakket. Ontdek aan de hand van deze beelden welke film er binnen kort in de bioscoop gaat draai en. IQ Door Jeroen Huijsdens Bij elke uitsnede staat onder de foto welke letter van de film je moet opschrijven. Ze vormen de eerste negen letters van een nieuwe speelfilm. Stuur die titel op en wellicht win jij een mooie filmprijs. Uitslag vorige quiz In de vorige HFN stonden twee quizzen. Het antwoord van de quiz in de special was James Cameron. Die in het reguliere nummer was Transformers. De winnaressen zijn Colinda Tardy van Pathé Cinema De Kroon in Zwolle en Jenny Lenc van Foroxity Filmarena in Sittard. Van harte gefeliciteerd! De prijspakketten werden beschikbaar gesteld door UPI. 1 e letter De eerste letter van het tweede woord in deze filmtitel. 2e letter De tweede letter in deze filmtitel. 4e letter De tweede letter van het eerste woord in deze filmtitel. 5e letter De eerste letter van het eerste woord in deze filmtitel. 7e letter De tweede letter van het 8e letter De eerste letter in deze eerste woord in deze filmtitel. filmtitel. Een tipje van de s/uier: er was ooit een belangrijke bijrol weggelegd in een serie tv-com- merc/a/s voor de hoofdrolspeler in deze film. Stuur je antwoord voor 28 septem ber aanstaande naar: Holland Film Nieuws Van Eeghenstraat 34 1071 GH Amsterdam Of mail je antwoord naar: quiz@hollandfilmnieuws.nl 3e letter De vierde letter in deze filmtitel. 6e letter De laatste letter in deze filmtitel. 9e letter De vierde letter van het laatste woord in deze filmtitel. 'A picture is worth a thousand words.' (Angus Sampson als Tucker in Insidious)

Holland Film Nieuws | 2011 | | pagina 12