De vooruitiiende blik van Luxor 4 Game-rapport HFN THE GAME Eindcijfer: 7,5 Voor All Stars 2: Old Stars zocht Luxor contact met het plaatse lijke voet balteam HZVV4. Ingezonden promotie: Acties rondom Pirates of the Carib bean 4, All Stars 2 en New Kids Nifro. Afkomstig van: Luxor Hoogeveen Creativiteit: 7,5 Juryrapport: 'De promotieactie van Pirates 4 was er een die Hoogeveen en omstreken weer massaal deed verrassen. Dansende mensen op de filmmuziek op de drukste tijd en de drukste punten in de stad.' nieuwend: 7,5 juryrapport: 'De actie rond Pirates 4 was weliswaar heel leuk, maar het idee van de f lashmobs niet per se ver nieuwend. Dat waren de verzoeken om te mogen participeren in All Stars 2 en New Kids Nifro wel'. Uitvoering: 7,5 Juryrapport: 'De flashmobs in Hoo geveen werden een groot succes. Er moest een grote groep professionele dansers worden gemobiliseerd en de uitvoering was wederom erg swingend.' mmunicatie: 7,5 Juryrapport: 'De flashmobs van het dansfestijn, aangekondigd via de social media, brachten veel mensen op de been en de plannen rond All Stars 2 en New Kids Nifro haalden met het groot ste gemak weer de landelijke pers'. Bombardement uit Hoogeveen Niet alleen de promotie van nieuwe films, maar ook aandacht voor films die nog in productie zijn gaat het creatieve team van Luxor niet uit de weg. En uiteraard plaatst men zichzelf hiermee in de spotlight. Door Riet Zegers Zo mochten we op de redactie de opzienbarende actie rond de re lease van Pirates of the Caribbean 4 bekijken. Bekijken in dit geval, want de flashmobs waren via de bekende kanalen te zien. Dansers bezetten vlak voor release de twee drukste plekken in Hoogeveen om het publiek te activeren naar de film te komen. Tevens werden er via social media oude bioscoop stoelen gratis aangeboden omdat er nieuwe werden geplaatst. Uit het hele land kwamen de belangstel lenden naar Hoogeveen en zo kon het gebeuren dat een studenten huis in Groningen zestien bioscoop stoelen rijker werd. Voor All Stars 2 zocht Luxor contact met het voetbalteam HZW4. Dit team meldde zich aan als tegen stander van de Swift Boys. Dit was een landelijke actie waarbij het winnende team, tijdens de opnamen, zou mogen uitkomen tegen de Swift Boys. Helaas werd er voor een ander team gekozen, maar alle voetballiefhebbers uit Hoogeveen stemden natuurlijk op hun team. Ook voor New Kids Nifro werd een verzoek geplaatst, nu bij de pro ducent. Luxor zocht contact met de eigenaar van de Nederlandsche Bank in Hoogeveen wetende dat het gebouw tegen de grond moet. De eigenaar stemde ermee in dat het pand gebruikt zou worden voor de filmopnamen. Zelfs opblazen was geen probleem. Ook dat haalde weer allerlei nieuwsrubrie ken. Reglement The Game is bedoeld om mede werkers promotieactiviteiten te laten organiseren en kans te maken op de titel Beste Bioscoopteam van 2011. Stuur de promoties van afgelopen periode voor 23 september naar thegame@hollandfilmnieuws.nl. In december wordt bekendgemaakt wie zich het Beste Bioscoopteam van 2011 mag noemen. Heel Hoogeveen op de been... veryone see that? Because I will not be doing it again!' (Johnny Depp als Jack Sparrow in Pirates of the Caribbean 4)

Holland Film Nieuws | 2011 | | pagina 28