TRAILERS HFN laume Gouix, Olivier Rabourdin Regie: Gérald Hustache-Mathieu Genre: drama, misdaad, komedie Distributie: Amstelfilm Release: 8 september 2011 Conan the Barbarian (3D) Verhaal: Wie Conan zegt, zegt Arnold Schwarzeneg- ger. Opvolger Jason Momoa heeft dus, net als zijn personage, een vrijwel onmogelijke taak te volbrengen. De woeste krijger is namelijk de enige die de volkeren van Hyboria kan bevrijden van het oprukkende kwaad. Hoofdrollen: Jason Momoa, Ron Perlman, Leo Howard, Stephen Lang, Rachel Nichols, Saïd Taghmaoui Regie: Marcus Nispel Genre: actie Distributie: Benelux Film Distributors Release: 8 september 2011 Crazy, Stupid, Love Verhaal: Cal denkt dat hij al meer dan twintig jaar gelukkig is getrouwd met Emily als zij ineens een schei ding aanvraagt en meldt dat ze is vreemdgegaan. Zijn wereld stort in, maar hij krijgt hulp uit onverwachte hoek: van de charmante vrouwenversierder Jacob. Hoofdrollen: Steve Carell, Emma Stone, Ryan Gosling, Julianne Moore, Marisa Tomei Regie: Glenn Ficarra, John Requa Genre: komedie Distributie: Warner Bros. Release: 8 september 2011 De president Verhaal: De Nederlandse regering heeft de monarchie en meerpartijendemocratie afgeschaft en het land uit geroepen tot republiek. De verkiezingsstrijd loopt echter vast, totdat een aspergestekende jonge Marokkaan zich ontpopt tot onze nieuwe volksheld. Hoofdrollen: Achmed Akkabi, Najib Amhali, Charlie Chan Dagelet, Frank Lammers, Matthias Schoenaerts Regie: Erik de Bruyn Genre: komedie Distributie: A-Film Release: 15 september 2011 Midnight in Paris. Paradiso Entertainment. Crazy, Stupid, Love. Warner Bros. Eraserhead (re-release) Verhaal: De eerste lange speelfilm van David Lynch is nog steeds een van zijn meest bizarre. En dat zegt heel wat! In een grauwe stad, met machines op de achter grond, woont Henry met zijn vriendin Mary. Het wordt pas echt raar als zij bevalt van een gedrocht. Hoofdrollen: Jack Nance, Charlotte Stewart, Allen Joseph, Jeanne Bates, Jean Lange Regie: David Lynch Genre: drama Distributie: EYE Film Instituut Release: 15 september 2011 Midnight in Paris Verhaal: Woody Allen steekt zijn liefde voor Parijs niet onder stoelen of banken in deze openingsfilm van Cannes 2011In tegenstelling tot zijn verloofde valt Gil direct voor de charme van de stad. 's Nachts leert hij op bijzondere wijze de bijbehorende cultuurgeschiedenis kennen. Hoofdrollen: Owen Wilson, Rachel McAdams, Marion Cotillard, Michael Sheen, Kathy Bates, Carla Bruni Regie: Woody Allen Genre: komedie, romantiek Distributie: Paradiso Entertainment Release: 15 september 2011 Your Highness Verhaal: Een sukkel van een prins wordt door zijn vader gedwongen om zijn oudere broer te helpen diens ver loofde te redden uit de handen van een boze tovenaar. Ze ontmoeten gruwelijke wezens, verraderlijke ridders, maar gelukkig ook een stoere krijgster. Hoofdrollen: Danny McBride, James Franco, Natalie Portman, Zooey Deschanel, Justin Theroux Regie: David Gordon Green Genre: komedie Distributie: Universal Pictures International Release: 15 september 2011 Isabelle Verhaal: Tim Oliehoek maakte al een korte film van Tessa de Loo's boek, maar nu krijgen we een avondvullende versie. Wanneer een mismaakte kunstenares een mooie actrice ontvoert, ontstaat er een strijd op leven en dood 'Seriously, it looks like you're photoshopped!' (Emma Stone als Hannah in Crazy, Stupid, Love)

Holland Film Nieuws | 2011 | | pagina 31