Im^m HFN TRAILERS *1 3 .1 met als hamvraag: Wat als je uiterlijk jouw leven bepaalt? Hoofdrollen: Halina Reijn, Tineke Caels, Wim Opbrouck Regie: Ben Sombogaart Genre: thriller Distributie: A-Film Release: 22 september 2011 Colombiana Verhaal: Cataleya is als kind getuige van de moord op haar ouders in Colombia. Ze verhuist naar haar oom in Amerika en jaren later werkt ze voor hem als huurmoor denaar. Die baan zal goed van pas komen, want ze wil wraak nemen op de moordenaars van pa en ma. Hoofdrollen: Zoe Saldana, Jordi Molla, Lennie James, Cliff Curtis, Michael Vartan, Callum Blue Regie: Olivier Megaton Genre: actie, avontuur, drama Distributie: Benelux Film Distributors Release: 22 september 2011 La Guerre est déclarée Verhaal: Het prille geluk van een jong stel wordt over hoop gehaald als hun pasgeboren zoon Adam ernstig ziek blijkt te zijn. Ondanks alles proberen ze samen hun geluk te vinden. De film is gebaseerd op het leven van de regisseuse en haar man, die zichzelf spelen. Hoofdrollen: Valérie Donzelli, Jérémie Elkaïm, César Desseix, Elina Lowensohn Regie: Valérie Donzelli Genre: drama Distributie: Cinéart Release: 22 september 2011 La Tropa de Elite 2 Verhaal: Dit vervolg op de winnaar van de Gouden Beer in 2008 is de best bezochte Braziliaanse film ooit. Nascimento, inmiddels ondersecretaris van de inlichtin gendienst, brengt de drugshandel zware slagen toe, maar helpt daarmee corrupte agenten en politici. Hoofdrollen: Wagner Moura, Irandhir Santos, André Ramiro, Mihem Cortaz, Maria Ribeiro Regie: José Padilha mÊ Wé _-_^^A>^^^^^»__ •-. ^-^adwu^^fl ft_ ^§Iè,* Submarine. Wild Bunch. La Tropa de Elite 2. Moonlight Films. Genre: actie, misdaad Distributie: Moonlight Films Release: 22 september 2011 Friends v/ith Benefits Verhaal: Nadat ze ieder een rampzalige relatie hebben beëindigd, besluiten een vrouwelijke headhunter en haar nieuwste klant om seksmaatjes te worden. Ze belo ven elkaar plechtig dat ze ermee zullen stoppen zodra een van beiden verliefd wordt... Hoofdrollen: Justin Timberlake, Mila Kunis, Patricia Clark- son, Jenna Elfman, Bryan Greenberg Regie: Will Gluck Genre: romantiek, komedie Distributie: Sony Pictures Release: 22 september 2011 Submarine Verhaal: Oliver Tate is een pientere puber met een fantasievolle kijk op de wereld. Hij wil het huwelijk van zijn ouders redden, waarvoor hij die gladjakker van een buurman weg moet werken, en hij wil zijn maagdelijk heid verliezen. Het liefst aan klasgenote Jordana. Hoofdrollen: Craig Roberts, Noah Taylor, Sally Hawkins, Yasmin Paige, Paddy Considine Regie: Richard Ayoade Genre: drama Distributie: Wild Bunch Release: 22 september 2011 The Stoning of Soraya M. Verhaal: Soraya's man heeft zijn zinnen gezet op de veertienjarige dochter van een vriend en wil scheiden. Soraya weigert, wordt valselijk beschuldigd van overspel en ter dood veroordeeld. Haar tante Zahra hoopt dat een journalist haar verhaal naar buiten kan brengen. Hoofdrollen: Shohreh Aghdashloo, Mozhan Marnó, James Caviezel, Navid Negahban Regie: Cyrus Nowrasteh Genre: drama Distributie: Arti Film Release: 29 september 2011 'That was a highly inappropriate series of comments and I apologize.' (Woody Harrelson als Tommy in Friends With Benefits)

Holland Film Nieuws | 2011 | | pagina 32