TRAILERS HFN Porfirio Jane Eyre Verhaal: In deze nieuwe verfilming van Charlotte Brontë's beroemde boek, wordt het arme weesmeisje Jane Eyre de nieuwe gouvernante in Thornfield Hall. Ze wordt verliefd op haar baas, maar maakt zich zorgen over zijn zware gemoed en een aantal vreemde gebeurtenissen. Hoofdrollen: Mia Wasikowska, Michael Fassbender, Judi Dench, Jamie Bell, Sally Hawkins Regie: Cary Fukunaga Genre: drama Distributie: A-Film Release: 29 september 2011 Vallanzasca Verhaal: Het ware verhaal van Italië's meest gevreesde gangster: Renato Vallanzasca. Zijn bende schakelde zijn vijanden uit en verwierf de controle over de Milane- se onderwereld. Desondanks was hij, door zijn charme en knappe uiterlijk, erg populair bij de bevolking. Hoofdrollen: Kim Rossi Stuart, Filippo Timi, Moritz Bleibtreu, Valeria Solarino, Paz Vega Regie: Michele Placido Genre: biopic, misdaad, drama Distributie: Cinemien Release: 29 september 2011 De bende van Oss Verhaal: Een stukje vaderlandse geschiedenis opent dit jaar het Nederlands Film Festival. Johanna raakt verzeild in 'de Ossche bende', die het land middels een golf van misdaad en moord jarenlang in zijn greep houdt en het laatste vooroorlogse kabinet ten val brengt. Hoofdrollen: Sylvia Hoeks, Marcel Musters, Frank Lam- mers, Theo Maassen, Matthias Schoenaerts Regie: André van Duren Genre: drama Distributie: Entertainment One Release: 29 september 2011 Verhaal: Porfirio Ramirez speelt zichzelf in deze film Jane Eyre. A-Film. The Debf. Uni- versal Pictures International. over zijn leven als een aan de rolstoel gekluisterde man in Colombia. We krijgen te zien hoe zijn dage lijkse leven er uitziet en met welke daad hij uiteindelijk de kranten haalde en daarmee de aandacht van de filmregisseur trok. Hoofdrollen: Porfirio Ramirez, Jarlinsson Ramirez, Yor Jasbleidy, Santos Torres Regie: Alejandro Landes Genre: drama Distributie: EYE Film Instituut Release: 29 september 2011 Or/a de kikkerslikker (nl, 3D) Verhaal: De titel slaat op de naam van een grote pest kop, waarvan wordt gezegd dat hij ooit een levende kikker heeft opgegeten. Zijn favoriete slachtoffer is de tienjarige Victor, die met zijn hond wil optreden in de talentenshow van een rondreizend circus. Regie: Peter Dodd Genre: animatie, familiefilm Distributie: Twin Film Release: 29 september 2011 The Debt Verhaal: Rachel, Stefan en David, geheim agenten van de Mossad, zijn beroemd geworden nadat ze in de jaren zestig een Nazi-crimineel in handen hebben we ten te krijgen. Jaren later worden ze opnieuw met hun verleden geconfronteerd en blijkt dat niet alles volgens het boekje is gegaan. Hoofdrollen: Sam Worthington, Helen Mirren, Jessica Chastain, Ciaran Hinds, Tom Wilkinson Regie: John Madden Genre: drama, thriller Distributie: Universal Pictures International Release: 29 september 2011 Bennie Stout Verhaal: Bennie wil van Sinterklaas een nieuwe trap- auto, maar het is de crisistijd van de jaren dertig. Zijn vader verblijft in Spanje om extra geld te verdienen en Bennie wil hem gaan halen. Hij schrijft zijn naam bij de stoute kinderen in het Grote Boek van Sinterklaas. 'Beauty is of little consequence.' (Mia Wasikowska als Jane Eyre in Jane Eyre)

Holland Film Nieuws | 2011 | | pagina 33