HFN TRAILERS Hoofdrollen: Koen Dobbelaer, Hanna Verboom, Bianca Krijgsman, Plien van Bennekom, Irene Moors Regie: Johan Nijenhuis Genre: familiefilm, avontuur Distributie: Independent Films Release: 5 oktober 2011 Body Language Verhaal: Net als de vijf beste Nederlandse danscrews voor een wedstrijd naar New York vertrekken, wordt hun subsidie ingetrokken. Vijf diehards, uit verschillende crews, wagen toch de grote oversteek. Daar zitten ze dan in The Big Apple: zonder geld, plan of een crew. Hoofdrollen: Ingrid Jansen, Ruben Solognier, Lorenzo van Velzen Bottazzide, Floris Bosveld, Sigourney Korper Regie: Jeffrey Elmont Genre: dans Distributie: A-Film Release: 6 oktober 2011 Times Like Deese [01 Verhaal: Een reis door de Amerikaanse geschiedenis aan de hand van de bluesmuziek. Vanuit de actualiteit, de economische crisis en de eerste zwarte president gaan we terug naar de katoenvelden, de armoede, de discriminatie en de strijd om gelijke burgerrechten. Regie: Maarten Schmidt, Thomas Doebele Genre: documentaire Distributie: Amstelfilm Release: 6 oktober 2011 One Day [02] Verhaal: Dexter en Em studeren op dezelfde dag af en brengen samen de nacht door. Vervolgens krijgen we te zien welke kant hun levens daarna op gaan door te zien waar ze zich ieder jaar op diezelfde dag bevin den. Soms blijken ze bij elkaar te zijn. Soms niet. Hoofdrollen: Anne Hathaway, Jim Sturgess, Patricia Clarkson, Romola Garai, Jamie Sives Regie: Lone Scherfig Genre: komedie, romantiek Distributie: Benelux Film Distributors Release: 6 oktober 2011 Dream House Verhaal: Will, zijn vrouw Libby en hun twee dochters betrekken hun mooie nieuwe huis. Helaas komen ze er achter dat daar ooit een moeder en haar kinderen zijn vermoord. De meeste mensen denken dat de vader de dader was en Will gaat te rade bij de buren. Hoofdrollen: Daniel Craig, Naomi Watts, Rachel Weisz, Marton Csokas, Mark Wilson Regie: Jim Sheridan Genre: thriller Distributie: Entertainment One Release: 6 oktober 2011 Patatje oorlog [05] Verhaal: Kiek is bezorgd wanneer haar vader als arts naar een oorlogsgebied vertrekt. Om de kans te verkleinen dat er iets met hem gebeurt, heeft ze een dode hond en een dode muis nodig. Kiek kent namelijk niemand die een dode muis, hond én vader heeft. Hoofdrollen: Johnny de Mol, Rifka Lodeizen, Ruben van der Meer, Pippa Allen, Leny Breederveld Regie: Nicole van Kilsdonk Genre: familiefilm Distributie: A-Film Release: 12 oktober 2011 Razend Verhaal: Na zijn succes met de vorige vier Carry Slee verfilmingen, gaat Dave Schram vrolijk verder met de vijfde. Alhoewel vrolijk..., Svens vader drinkt en geeft hem regelmatig een pak slaag. Niemand mag dat weten, zelfs het meisje niet waar Sven verliefd op is. Hoofdrollen: Abbey Hoes, Ko Zandvliet, Ariane Schlu- ter, Olga Zuiderhoek, Thijs Romer. Regie: Dave Schram Genre: familiefilm, drama Distributie: Just Film Distribution Release: 12 oktober 2011 Lotus [04] Verhaal: Een hele bak aan vaderlands talent is opengetrokken voor deze /Mcrgrno//a-variant waarin we gedurende een etmaal een aantal mensen volgen dat in dezelfde stad leeft. Een indringende kijk op de complexiteit van de eenzaamheid, angst en liefde in de grote stad. Hoofdrollen: Monic Hendrickx, Chris Zegers, Georgina Verbaan, Birgit Schuurman, Jack Wouterse Regie: Pascale Simons Genre: drama Distributie: Benelux Film Distributors Release: 13 oktober 2011 The Three Musketeers (3D) [03] Verhaal: Het verhaal van Alexandre Dumas is welbe kend: de jonge D Artagnan slaat de handen ineen met drie musketiers om het recht te laten zegevieren. Om Europa en de Franse troon veilig te stellen moeten ze het opnemen tegen een mooie, maar verraderlijke dame. Hoofdrollen: Logan Lerman, Orlando Bloom, Christoph Waltz, Milla Jovovich, Mads Mikkelsen Regie: Paul W.S. Anderson Genre: actie, avontuur, romantiek Distributie: Benelux Film Distributors Release: 13 oktober 2011 Habemus Papam Verhaal: 'Habemus Papam' zijn de woorden waarmee bekend wordt gemaakt dat er een nieuwe paus is 'Everyone is lost at twenty-five.' (Jim Sturgess als Dexter in One Day)

Holland Film Nieuws | 2011 | | pagina 34