Nederlandse films in productie El IN PRODUCTIE/NL IN PRODUCTIE Jeroen Krabbé: 'Alle onvre de wordt altijd maar onder de boterkoek bedolven.' Ibiza De hoofdrolspeler ziet The Craduate van Mike Nichols als belangrijke inspiratiebron voor zijn vertolking. 'Dat is een vergelijk baar coming of age-verhaal', stelt hij. 'Ben (Dustin Hoffman; redac tie) wordt in die film ook door zijn ouders gepusht om vooral te gaan doen wat zij voor ogen hebben, terwijl hij daar helemaal geen zin in heeft. En ook hij komt met zijn ouders in een heel bizarre situatie terecht.' Weisz - die zelf zegt 'vooral van leuke vrouwen te houden, en dan maakt het mij niet uit wat voor kleur ze hebben' - heeft gepro beerd om van David toch vooral een sympathiek personage te maken. 'Hij doet dingen die veel mensen afstoten, en die door veel mensen als shockerend worden ervaren. Dus heb ik geprobeerd hem zo transparant mogelijk te spelen. Het overkomt hem al lemaal meer dan dat hij er bewust voor kiest. Ik denk dat mensen wel een heel eind mee kunnen gaan in die naïeve houding.' En allemaal mee- eten Binnenkort beginnen op Ibiza de opnamen van de naar het eiland vernoemde film. Ibiza wordt een mozaïekfilm waardoor er voor een grote groep acteurs hoofdrollen zijn weggelegd. Wie dat zijn, was bij het ter perse gaan van dit nummer nog niet bekend. De productie is in handen van Johan Nijenhuis, Klaas de Jong en Bernard Tulp. Zij werken met een scenario geschreven door Tijs van Marie en Annelou Verboon. Een belangrijke inbreng in de film is weggelegd voor Armin van Buuren. Hij zal via zijn muziekbedrijven niet alleen betrokken zijn bij de muziek van de film, maar ook bij de opnamen op het eiland en de clubs waar gefilmd en natuurlijk gedanst moet gaan worden. A-Film gaat de film 7 maart 2013 uitbrengen in de bioscoop. Bellicher: Cel Daan Schuurmans speelt de hoofdrol in de bioscoop film Bellicher: Cel. Daar mee kruipt hij opnieuw in de huid van Michael Belli cher, de hoofdpersoon uit de boekenserie van Char les den Tex. Schuurmans was eerder al te zien in de succesvolle televisieserie Bellicher; de macht van meneer Miller. Hij mag op nieuw samenwerken met regisseur Peter de Baan, wan voor zijn rekening. De film wordt i De opnamen van Bellicher: Cel zijn afgelopen maand gestart. Inde pendent Films brengt de film 27 september uit in de bioscoop. Zigzag Kid De opnamen van de film Zigzag Kid vonden al plaats in de zomer van 2011maar producent Burny Bros en regisseur Vincent Bal gaan niet over een nacht ijs. Ook niet zo vreemd als je bedenkt dat ze acht jaar geleden voor het eerst met elkaar over het project spraken. Zigzag Kid is de verfilming van het gelijknamige boek van David Grossman. De film gaat over Nono die op zijn vader wil lijken maar daardoor iedere keer in de problemen raakt. De hoofdrollen in de Nederlands-Engelstalige film worden gespeeld door Fedja van Huêt, Isabella Rosselini, Burghart KlauBner en Thomas Simon. Benelux Film Distributors brengt de film 3 oktober uit in de bioscoop. oor Pupkin Film. 'Ik heb heel veel zin dit huiveringwekkende en zenuwslopende avontuur aan te gaan!' (Daan Schuurmans over Bellicher: Cel)

Holland Film Nieuws | 2012 | | pagina 24