Vrolijk Muppet-feest in Groningen Game-rapport HFN THE GAME Eindcijfer: 7- Eq Dansen met Kermit Ze doen het vaak in Wolff Groningen: een kleuterbioscoop met ge dimd licht en het geluid op 'half'. Maar dat veranderde wel even toen het grote Muppet-feest werd gevierd. Tot ieders verrassing kon er zelfs wor den ge danst met Kermit. Ingezonden promotie: Feestmiddag rond de première van The Muppets. Afkomstig van: Wolff Groningen Creativiteit: 7- Juryrapport: 'Om kinderen een hele middag te vermaken moet je wel wat te bieden hebben. In Groningen lukte het ze een middag lang bezig te hou den om ze uiteindelijk van de film te kunnen laten genieten.' Vernieuwend: 6 concept niet, maar het ging er wel heel vrolijk aan toe op die winterse middag in Wolff Groningen.' Uitvoering: 7- Juryrapport: 'De speurtocht in de bi oscoop was spannend en de kleinsten genoten enorm van het maken van hun kunstwerk. En dan dansen met Kermit, hoe vaak krijg je die kans?' Communicatie: 6,5 Juryrapport: 'Regionale televisie, de kranten van het Noorden en een zelfgemaakte aankondiging voor aanvang van alle voorstellingen in de weken voor de actie, maakten dat het evenement in Groningen en regio prima werd gecommuniceerd.' Door Riet Zegers Het maakte niet uit dat het buiten vroor dat het kraakte. Wolff Gro ningen vulde zich begin februari al gauw voor de speciale voorpre mière van de nieuwe Muppet-film. Er was groots aangekondigd dat dit een speciale middag zou wor den. De mopperkonten Waldorf en Statler waren aangekondigd als livecommentatoren en tot ieders verrassing kon er zelfs worden gedanst met Kermit. Na binnenkomst werd het direct al spannend omdat er een speurtocht was uitgezet in de bioscoop. Met aanwijzingen moest er een verbor gen Muppet worden ontmaskerd. Voor de kleinere kinderen, die dit allemaal te spannend vonden, was er een grote knutseltafel waar kunstwerken konden worden ge maakt en waar de kleintjes konden worden geschminkt, al dan niet als Muppet. Voor degenen die hun energie kwijt wilden was er mid denin de foyer een groot springkus- sen neergezet waarna er heerlijk uitgerust kon worden tijdens de film waar het allemaal om begonnen was: The Muppets. Na afloop werden de winnaars van de speurtocht en de kunstwer ken bekendgemaakt en werden zij beloond met mooie prijzen. Al met al een heerlijke middag met een sprankelende film en veel te genie ten voor alle jonge cookiemonsters. Reglement The Game is bedoeld om mede werkers promotieactiviteiten te laten organiseren en kans te maken op de titel Beste Bioscoopteam van 2012. Stuur de promoties van afgelo pen periode voor 10 mei naar thegame@hollandfilmnieuws.nl. In december wordt bekendgemaakt wie zich het Beste Bioscoopteam van 2012 mag noemen. 'Am I a Muppet, or am I a man? If l'm a man, that makes me a Muppet of a man.' (Walter in The Muppets)

Holland Film Nieuws | 2012 | | pagina 32