Patricia van Wetten F HFN Agenda UIT DE CAST /AGENDA 'Hoe mooi is het als er een rel ontstaat waardoor de film plotseling enorme aandacht krijgt/ uit de cast Sinds afgelopen november is Patricia van Wetten werkzaam als sales coördinator bij A-Film. Ze werkte eerder bij de filmtheaters LUX en Rialto. Tijd voor een nadere kennismaking. Door Jeroen Huijsdens Roepnaam Patricia. Achternaam Van Wetten. Leeftijd 32. Verliefd, verloofd, getrouwd? Nee, nog niet. Wat wil je later worden? Oud en grijs zonder al te veel kwaaltjes. Wat zijn je hobby's? Mode, muziek, reizen, duiken, natuurlijk film en vanaf volgende maand ga ik weer verder met mijn cursus Spaans. Zit je op Twitter? Nee, heb ik nooit wat van begre pen. Op welk bekend filmpersonage vind je jezelf qua karakter het meeste lijken? Kiki uit Alles is liefde, ik kan soms ook zo'n oen zijn. Wat is jouw favoriete komedie? Team America! Al moet ik ook huilen van het lachen van The Hangover en The Anchorman. Wat vind je de vetste actiefilm? Kill BUI. Toen ik de bioscoop uitkwam kreeg ik ook zin om eens lekker iemand in mootjes te hakken. Ik had overigens niet een specifiek iemand in gedachten, dat niet. Wat vind je de engste film die je ooit zag? Hostel, die keek ik toen ik zelf aan het backpacken was door Austra lië. Is geen aanrader. Wat is jouw favoriete f ilmscène? De droomscène in Alfred Hitch- cocks Spellboundvan Salvador Dali. Heb je een smart phone? Nee, mijn oude telefoon is inmid dels retro geworden en dus weer helemaal hip. Wat vind je de mooiste filmposter die je ooit zag? De zwart/wit/rode teaser poster van Black Swan vind ik prachtig, maar er zijn zoveel mooie posters gemaakt, vooral ook posters van de klassiekers, dat ik bijna niet kan kiezen. Welk boek moet absoluut worden verfilmd? The Curious Incident of the Dog in the Night-Time van Mark Haddon. Gewoon omdat het mijn lievelings boek is. Maar dat zou wel een lastige worden. Voor wie heb je veel respect? Mijn moeder. Wat was de beste filmcampagne die je ooit tegenkwam? Sinten De Heineken ontvoering. Hoe mooi is het, als er een rel ontstaat, waardoor de film plotse ling enorme aandacht krijgt, waar je als distributeur zelf weinig aan hebt hoeven doen. Mijn grootste droom is... Dat Nederland een subtropisch klimaat krijgt. Patricia van Wetten 17-04-12-28-04-12 28e editie van IMAGINE: Amsterdam Fantastic Film Festival www.imaginefilmfestival.nl 18-04-12-27-04-12 Achtste editie van het Latin American Film Festival in het Louis Hartlooper Complex in Utrecht www.laff.nl 23-04-12 - 26-04-12 Bioscoopvakbeurs CinemaCon in Las Vegas www.cinemacon.com 03 en 04-05-12 Eendaagse Barco-cursus Digitale Ci nema in CineMec in Ede www.cinemadigitaal.nl 16-05-12-27-05-12 65e Internationale Filmfestival van Cannes www.festival-cannes.com 29-05-12 Algemene Cinema Digitaal training van Cinema Digitaal in samenwerking met Arts Alliance Media in CineMec in Ede www.cinemadigitaal.nl 05-06-12 Algemene ledenvergadering NVB. Locatie nader te bepalen. www.nvbbureau.nl 09, 10 en 11-06-12 Concert The Lord of the Rings: The Two Towers in De Doelen in Rotterdam www.dedoelen.nl 18-06-12-21-06-12 CineEurope, Europese bioscoopvak beurs in Barcelona http://www.filmexpos.com 21-06-12 2001 :A Space OdysseyUVE in Westergasfabriek in Amsterdam www.hollandfestival.nl 29-08-12-02-09-12 DigiTraining Plus van MEDIA SALLES in Amsterdam www.nvbbureau.nl Heeft u nog een agendatip, stuur die dan op naar info@hollandfilmnieuws.nl. 'Great job, team. Head back to base for debriefing and cocktails.' (Daran Norris als Spottswoode in Team America)

Holland Film Nieuws | 2012 | | pagina 35