m TRAILERS HFN This Must Be the Place Verhaal: Sean Penn heeft goed gekeken naar de zanger van The Cure om een excentrieke, voormalige popster te kunnen spelen. Zijn leven kabbelt voorbij, totdat zijn vader overlijdt. Hij zet diens zoektocht naar een oorlogsmisdadiger voort en reist daarvoor dwars door de VS. Regie: Paolo Sorrentino Hoofdrollen: Sean Penn, Frances McDormand, Tom Archdeacon, Harry Dean Stanton Genre: drama Distributie: Cinéart Release: 26 april 2012 f Wish Verhaal: Koichi woont met zijn moeder in het zuiden. Zijn broertje Ryunosuke woont bij zijn vader in het noorden. Koichi heeft maar een wens en dat is de hereniging van zijn familie. Als hij hoort dat er een treinverbinding komt tussen de twee steden denkt hij dat er een wonder zal gebeuren. Regie: Hirokazu Koreeda Hoofdrollen: Koki Maeda, Ohshirö Maeda, Ryöga Hayashi, Cara Uchida, Rento Isobe Genre: drama Distributie: A-Film Release: 26 april 2012 Streetdance 2 (3D) Verhaal: Terwijl hij in het eerste deel op Britse bodem bleef, gaat Eddie in dit vervolg heel West-Europa door om de beste dansploeg samen te stellen. Een van de leden is de Nederlandse breakdancer Niek Traa, een andere is een zwoele dame die hiphop met salsa combineert. Regie: Max Giwa, Dania Pasquini Hoofdrollen: Falk Hentschel, George Sampson, Sofia Boutella, Niek Traa, Tom Conti Genre: romantiek, dans Distributie: Entertainment One Release: 26 april 2012 One For the Money. Paradiso Entertainment. Streetdance (3D). Entertain ment One. La Vie d'une Autre Verhaal: Marie wordt op een ochtend wakker met geheugenverlies en is de laatste vijftien jaar van haar leven kwijt. Ze denkt dat ze zesentwintig is en dat ze aan het begin staat van een romance. Deze loopt echter ten einde en ze heeft weinig tijd om de relatie nog te redden. Regie: Sylvie Testud Hoofdrollen: Juliette Binoche, Mathieu Kassovitz, Aure Atika, Danièle Lebrun Genre: romantiek Distributie: Imagine Filmdistributie Release: 26 april 2012 One For the Money Verhaal: De populaire boekenreeks van Janet Eva- novich is inmiddels bij het cijfer achttien, dus hoog tijd voor de verfilming van deel een. Stephanie Plum krijgt een baantje als premiejager bij het tweederangs sa neringsbureau van haar onbetrouwbare neef. Ze gaat achter een moordverdachte aan, die ooit op school haar hart brak. Regie: Julie Anne Robinson Hoofdrollen: Jason O'Mara, Katherine Heigl, John Leguizamo, Debbie Reynolds Genre: actie, komedie, romantiek Distributie: Paradiso Entertainment Release: 26 april 2012 Footnote Verhaal: Uriel en zijn vader Eliezer zijn hoogleraren in de Talmoed. Terwijl Uriel al meerdere malen erkenning voor zijn werk heeft gekregen, heeft Eliezer niet meer bereikt dan de vermelding in een voetnoot. Als Eliezer een presti gieuze prijs krijgt, zijn de rollen opeens omgedraaid. Regie: Joseph Cedar Hoofdrollen: Lior Ashkenazi, Shlomo Bar-Aba, Alma Zack, Micah Lewensohn Genre: drama Distributie: Wild Bunch Release: 26 april 2012 'Good to see ya cup cake!' (Jason O'Mara als Joe Morelli in One For the Money)

Holland Film Nieuws | 2012 | | pagina 37