m HFN TRAILERS P/ay The Avengers (3D) Verhaal: Wanneer een onverwachte vijand de aarde bedreigt, brengt Nick Fury, de leider van de geheime organisatie SHIELD, een ijzersterk team samen om de wereld te redden: Iron Man, The Incredible Hulk, Thor, Captain America, Hawkeye en Black Widow. Regie: Joss Whedon Hoofdrollen: Robert Downey Jr, Mark Ruffalo, Scarlett Johansson, Samuel L. Jackson Genre: actie, avontuur Distributie: The Walt Disney Company Release: 25 april 2012 Seeking Justice Verhaal: Wills leven komt op z'n kop te staan als zijn vrouw met bruut geweld wordt overvallen. In het ziekenhuis komt hij Simon tegen die de dader wel wil straffen in ruil voor een wederdienst. Will gaat ak koord, totdat hij hoort wat de wederdienst is... Regie: Roger Donaldson Hoofdrollen: Nicolas Cage, January Jones, Guy Pearce, Jennifer Carpenter, Harold Perrineau Genre: actie, thriller Distributie: Dutch FilmWorks Release: 3 mei 2012 Verhaal: In het centrum van Göteborg overviel een groep jongens van twaalf tot veertien tussen 2006 en 2008 veertig kinderen. Dit waargebeurde verhaal werd gegoten in een parabel over de multiculturele samenleving, groepsdruk en groepsdynamiek. Regie: Ruben Östlund Hoofdrollen: Yannick Diakité, Kevin Vaz, Abdiaziz Hilowle, John Ortiz, Nana Manu Genre: drama Distributie: EYE Film Instituut Release: 3 mei 2012 Salmon Fishing in The Yemen Verhaal: Een in visserij gespecialiseerde overheidswe- Ihe Avengers (3DJ. The Walt Disney Com pany. Jackie. Benelux Film Distributors. tenschapper krijgt van een sjeik de moeilijke opdracht om zalm te introduceren in de hooglanden van Jemen. Tegen alle verwachtingen in lijkt het te lukken en lijkt de Britse relatie met het Midden-Oosten te verande ren. Regie: Lasse Hallström Hoofdrollen: Ewan McGregor, Emily Blunt, Kristin Scott Thomas, Amr Waked Genre: komedie, drama Distributie: Paradiso Entertainment Release: 3 mei 2012 Jackie Verhaal: De tweelingzussen Sofie en Daan verschillen als dag en nacht van elkaar. Hun vaders gebruikten een draagmoeder, die ze nooit hebben ontmoet. Als deze Amerikaanse Jackie opgenomen wordt in een ziekenhuis, besluiten ze haar eindelijk eens te gaan ontmoeten. Regie: Antoinette Beumer Hoofdrollen: Carice van Houten, Jelka van Houten, Holly Hunter, Jeroen Spitzenberger Genre: komedie Distributie: Benelux Film Distributors Release: 10 mei 2012 Piranha 3DD Verhaal: Na Piranha 3D zwemmen de bloeddorstige piranha's voor hun volgende hapje naar een zwem- park, waar veel sexy jongeren aan het feesten zijn. Op zoek naar plezier, drank en seks krijgen ze te maken met een lastige opgave: uit de kaken blijven van de piranha's. Regie: John Gulager Hoofdrollen: Vingh Rhames, Christopher Lloyd, David Hasselhoff, Gary Busey, Katrina Bowden Genre: horror Distributie: Paradiso Entertainment Release: 10 mei 2012 'Is that you? Whatever it is., I don't like it!' (uit trailer Piranha 3DD)

Holland Film Nieuws | 2012 | | pagina 38