TRAILERS HFN ED EHes Verhaal: Een journaliste schrijft een artikel over studen ten die bijverdienen in de prostitutie. Twee studentes, die hun ervaringen willen delen, geven haar een blik in een voor haar onbekende wereld. Het onderzoek legt zodoende ook haar eigen verlangens bloot. Regie: Malgorzata Szumowska Hoofdrollen: Juliette Binoche, Anaïs Demoustier, Jo- anna Kulig, Krystryna Janda Genre: drama Distributie: Wild Bunch Release: 10 mei 2012 Dark Shadows Verhaal: In 1772 is Barnabas een rijke playboy die het hart breekt van de heks Angelique. Dat had hij beter niet kunnen doen, want zij verandert hem in een vampier en begraaft hem levend. Twee eeuwen later duikt Barnabas weer op in een compleet veranderde wereld. Regie: Tim Burton Hoofdrollen: Johnny Depp, Chloe Moretz, Eva Green, Michelle Pfeiffer, Helena Bonham Carter Genre: komedie Distributie: Warner Bros. Release: 10 mei 2012 The Dictator Verhaal: De rijke en meedogenloze dictator Alad- din wordt gegijzeld en vervangen door een naïeve geitenhoeder, die sprekend op hem lijkt. Met de hulp van de mooie Zoey probeert Aladdin zijn macht terug te krijgen en te voorkomen dat zijn land in verkeerde handen valt. Regie: Larry Charles Hoofdrollen: Sacha Baron Cohen, Anna Farris, Megan Fox, Ben Kingsley, John C. Reilly Genre: komedie Distributie: Universal Pictures International Release: 16 mei 2012 Dark Shadows. Warner Bros. Os/o, August 3Jsf. Cinemien. A l'Aveugle Verhaal: Het verminkte lijk van een vrouw wordt gevonden in haar huis. Er zijn geen getuigen of sporen van inbraak en de zaak wordt toevertrouwd aan inspecteur Lassalle. Wanneer er meer doden vallen, raakt hij geïntrigeerd door de blinde verdachte Narvik. Regie: Xavier Palud Hoofdrollen: Lambert Wilson, Jacques Gamblin, Rap- haëlle Agogué, Arnaud Cosson Genre: thriller Distributie: Lumière Release: 17 mei 2012 SuperC/dsico Verhaal: De zaak van wijnhandelaar Christian is bijna failliet en zijn vrouw is bij hem weg. Zij vermaakt zich in Argentinië met sexy voetballers en hij reist haar met zijn tienerzoon achterna. Zogenaamd om de schei dingspapieren te tekenen, maar eigenlijk om haar terug te winnen. Regie: Ole Christian Madsen Hoofdrollen: Paprika Steen, Anders W. Berthelsen, Sebastian Estevanez, Adriana Mascialino Genre: komedie, drama Distributie: Amstelfilm Release: 17 mei 2012 Os/o, August 31 st Verhaal: Een man staat op het punt zijn afkickpro gramma af te ronden en mag naar Oslo voor een sollicitatiegesprek. Daar gaat hij op zoek naar mensen uit zijn verleden. We komen er achter dat verkeerde beslissingen ervoor hebben gezorgd dat hij het spoor bijster raakte. Regie: Joachim Trier Hoofdrollen: Anders Danielsen Lie, Malin Crépin, Hans Olav Brenner, Ingrid Olava Genre: drama Distributie: Cinemien Release: 17 mei 2012 'He's not staying with us forever, is he?' (Chloë Grace Moretz als Carolyn Stoddard in Dark Shadows)

Holland Film Nieuws | 2012 | | pagina 39