HFN TRAILERS Wickie en de schat van de goden (3D) Verhaal: In het Paleis van het Eeuwige IJs ligt de schat van de goden. Als Wickie's vader, de machtige Vikingleider Halvar, op zoek gaat naar de legendari sche schat wordt hij ontvoerd door Vreselijke Sven. Nu heeft Wickie eindelijk een kans om zich te bewijzen! Regie: Christian Ditter Stemmen: Ralf Mackenbach, Ernst Daniël Smid, Jack Wouterse, Frans Bauer, Georgina Verbaan, Giel Beelen Genre: familiefilm Distributie: Independent Films Release: 23 mei 2012 On the Road Verhaal: Het zat er al lang aan te komen maar einde lijk is er een verfilming van Jack Kerouacs boek On the Road, dat de Beat Generation definieerde. Dean en Sal, twee vertegenwoordigers daarvan, reizen dwars door de VS en maken hoogte- en dieptepunten mee. Regie: Walter Salles Hoofdrollen: Sam Riley, Garrett Hedlund, Kristen Ste- wart, Viggo Mortensen, Kirsten Dunst Genre: avontuur Distributie: Cinéart Release: 24 mei 2012 The Invader [02] Verhaal: De Afrikaanse Amadou spoelt aan op een Europees strand. In Brussel raakt hij verstrikt in de netten van mensenhandelaren, maar hij ontmoet ook Agnès, die zich tot hem aangetrokken voelt. Hij be schouwt haar als zijn reddende engel en droomt van een zorgeloze toekomst. Regie: Nicolas Provost Hoofdrollen: Issaka Sawadogo, Stefania Rocca, Serge Riaboukine, Dieudonné Kabongo Genre: drama Distributie: EYE Film Instituut Release: 24 mei 2012 Men in Black 3 (3D) [04] Verhaal: Agent J heeft al veel gezien, maar niks verbaast hem zoveel als zijn partner K. Als K's leven en de toekomst van de aarde in gevaar komen, reist J terug in de tijd om de boel recht te zetten. Hij ontmoet een jonge K en ontdekt dat er geheimen zijn die hij nog niet kende. Regie: Barry Sonnenfeld Hoofdrollen: Will Smith, Tommy Lee Jones, Alice Eve, Josh Brolin, Emma Thompson Genre: actie, komedie Distributie: Sony Release: 24 mei 2012 Moonrise Kingdom [03] Verhaal: Op een eiland voor de kust van New England worden een jongen en een meisje in de jaren zestig verliefd op elkaar. Als ze besluiten samen weg te lopen, staat een bonte verzameling dorpsbewoners op om met vereende krachten naar het duo te zoeken. Regie: Wes Anderson Hoofdrollen: Bruce Willis, Edward Norton, Bill Murray, Owen Wilson, Harvey Keitel Genre: drama, komedie Distributie: Benelux Film Distributors Release: 31 mei 2012 The Co/d Light of Day [01 Verhaal: Een gezellig familieweekend in Spanje veran dert in een nachtmerrie voor zoon Will als blijkt dat de rest van het gezin is ontvoerd. Aangezien de politie niet erg behulpzaam is, komt hij zelf in actie. Dan duikt ineens zijn vader op die een undercover agent blijkt te zijn. Regie: Mabrouk El Mechri Hoofdrollen: Henry Cavill, Sigourney Weaver, Bruce Willis, Caroline Goodall Genre: thriller Distributie: Entertainment One Release: 31 mei 2012 Prometheus (3D) [05] Verhaal: Als twee supermachten op aarde vechten om de laatste natuurlijke grondstoffen, wordt een groep wetenschappers het heelal ingestuurd met het ruimte schip Prometheus. Ze belanden op een planeet waar ze problemen krijgen met de moordzuchtige inheemse bevolking. Regie: Ridley Scott Hoofdrollen: Charlize Theron, Michael Fassbender, Noomie Rapace, Idris Elba, Guy Pearce Genre: actie, drama, horror, sciencefiction Distributie: Warner Bros. 20th Century Fox Release: 31 mei 2012 La Fille du Puisatier Verhaal: De achttienjarige Patricia ontmoet de zes- entwintigjarige piloot Jacques en het maanlicht zorgt voor de rest. Jacques wordt al snel naar het front gestuurd. Als Patricia zwanger blijkt te zijn, moeten zijn ouders niks van het kind weten. Het meisje en haar vader staan er dan alleen voor. Regie: Daniel Auteuil Hoofdrollen: Daniel Auteuil, Kad Merad, Sabine Azéma, Jean-Pierre Darroussin, Coline Bosso Genre: romantiek, drama Distributie: A-Film Release: 7juni 2012 Cosmopolis Verhaal: Een moderne bewerking van James Joyce's literaire meesterwerk Ulysses (1922), waarin het verhaal is overgebracht naar New York in het jaar 'This is going to be a nerve-racking conversation.' (Henry Cavill als Will Shaw in The ColdLight of Day)

Holland Film Nieuws | 2012 | | pagina 40