Snow White and the Huntsman Brave (ov, nl, 3D) Brammetje Baas TEASERS Films om de komende maanden in de gaten te houden. Tim Burton zette met zijn Alice in Wonderland'wel de toon, want klassieke sprookjes blijken opeens een grote bron van inspiratie. Regisseur Tarsem Singh komt deze maand met zijn versie van Sneeuwwitje en Angelina Jolie gaat naar het schijnt meedoen aan een nieuwe versie van Doornroosje. TwilighHter Kristen Stewart speelt Sneeuwwitje in Snow White and the Huntsman, de film met fantastische special effects die deze zomer de bioscopen ingaat. Ze moet het daarin opnemen te gen Charlize Theron als de gemene koningin. Gelukkig vindt ze Chris 'Thor' Hemsworth aan haar zijde. Hoofdrollen: Kristen Stewart, Chris Hemsworth, Charlize Theron Regisseur: Rupert Sanders Distributeur: Universal Pictures International Releasedatum: 7 juni 2012 De wonderlijke animatielieden van Pixar Animation Studios, die ons eerder onder meer levende auto's {Cars), lieve monsters (Monsters, Inc.), pratende in secten (A Bug's Life) en levend speelgoed (Toy Story) brachten, komen deze zomer met hun meest mense lijke film. De heldhaftige prinses Merida veroorzaakt chaos in het Schotse koninkrijk van haar ouders door zich niet neer te leggen bij haar lot. Vervolgens is er heel wat moed voor nodig om het tij te keren. Geen vervolg dit keer, maar een originele film die voor de eerste keer in de Pixar-historie in het verleden plaats vindt. Stemmen (ov): Kelly MacDonald, Emma Thompson, Billy Connolly Regisseur: Mark Andrews, Brenda Chapman Distributeur: The Walt Disney Company Releasedatum: 25 juli 2012 Na Tony (in Tony 10), Akkie (in Achtste-groepers huilen niet) en Victor (in Mijn avonturen door V. Swchwrm) is het deze zomer tijd voor Brammetje. Brammetje is alleen wat jonger dan de vorige drie. Hij is zes jaar, maar desondanks een jochie dat alles kan. Met uitzondering van een ding en dat is stil zitten. Dat brengt hem in problemen met de strenge meester Vis. Brammetje Baas is een film van produc tiemaatschappij BosBros. die ons eind vorig jaar nog meenam in de wondere wereld van het weerwolfje genaamd Dolfje. Hoofdrollen: Coen van Overdam, Egbert Jan Wee- ber, Katja Herbers Regisseur: Anna van der Heide Distributeur: Benelux Film Distributors Releasedatum: 27 juni 2012 sauty is my power!' (Charlize Theron als Queen Re Snow White and the Huntsman)

Holland Film Nieuws | 2012 | | pagina 6