woordigers in het Hoofdbestuur en werd onze Afdeeling in het Hoofdbestuur vertegenwoordigd door de heeren Ch. van Biene en E. Cohen Barnstijn. Leden-Filmverhuurders in de „Commissie van Geschillen". In de „Commissie van Geschillen" werd de heer R. Kahn geko zen in de plaats van den heer P. R. van Duinen. De leden-filmverhuurders, die deel uitmaken van de „Com missie van Geschillen", zijn thans de heeren J. S. Croeze, R. Kahn en F. L. D. Strengholt. Kascommissie» Ter vervanging van den heer A. van Dijk, die door uittreding uit het bioscoopbedrijf geen deel meer kon uitmaken van de kas- commissie, werd gekozen de heer R. Kahn. De kascommissie bestaat thans uit de heeren E. de Hoop Az., J. S. Croeze en R. Kahn. Speciale Commissies. Het Bestuur besloot tot het benoemen van een Commissie ter bestudeering van het vraagstuk hoe de oude films het best rendabel te maken zullen zijn op een wijze, die de tegenwoordige manier van verkoopen van het materiaal, welke het bedrijf niets dan nadeel oplevert, geheel zal vervangen. Op de eerste vergadering dezer Commissie, welke inmiddels heeft plaats gehad, werd besloten dat ieder lid dezer Commissie individueel de zaak ernstig in studie zou nemen, waarna de Com missie nogmaals bijeen zou komen alvorens rapport hierover aan het Bestuur uit te brengen. Een tweede vergadering heeft tot nu toe niet plaats gevonden. De leden dezer Commissie zijn de heeren F. Schuiten, Voorzit ter, E. Cohen Barnstijn, R. Kahn en A. Benno. Vergaderingen, Gedurende het afgeloopen jaar vonden verschillende vergade ringen plaats ter bespreking der belangen van het bedrijf en der Afdeeling, te specificeeren als volgt: Bestuursvergadering, In 1928 vonden zeven Bestuursvergaderingen, plaats, t.w. op 14 Januari, 20 Januari, 20 Februari, 22 Maart, 5 Juni, 15 October en 15 November. 56

Jaarverslagen | 1928 | | pagina 55