Afdeeling VGravenhage. VERSLAG uitgebracht op de Jaarlijksche Algemeene Leden vergadering der Afdeeling 's-Gravenhage, gehou den te 's~Gravenhage op Zaterdag 9 Maart 1928. Mijne Heeren, Hiermede hebben wij de eer U, overeenkomstig art. 19 van het Huishoudelijk Reglement onzer Afdeeling, verslag uit te brengen over het jaar 1928. Over het algemeen kan gezegd worden, dat het afgeloopen jaar wat de acties betreft, welke een corporatie nu eenmaal in het be lang van haar leden moet voeren, betrekkelijk kalm verloopen is. Dit blijkt vooral uit het feit, dat er in totaal 3 vergaderingen gehou den werden, n.1. 2 gewone vergaderingen en 1 buitengewone en meent het Bestuur onzer Afdeeling uit het weinige aantal vergade ringen, dat gehouden werd, te mogen afleiden, dat de gang van zaken stationnair bleef, daar een groot aantal vergaderingen in 't algemeen een teeken is, dat de een of andere actie dient gevoerd te worden of moeilijkheden op te lossen zijn. Met genoegen kan geconstateerd worden, dat de opkomst der leden tijdens de vergaderingen zeer bevredigend was. Wat betreft de buitengewone vergadering, welke op verzoek van het Hoofdbestuur gehouden werd, betrof deze vergadering de bespreking van de situatie, ontstaan door de houding van B. en W. inzake de Stille Week, waarop in dit jaarverslag nader wordt teruggekomen. Het ledental bedroeg bij den aanvang van het jaar 11, n.1. onder staande theaters: Alhambra Theater, Apollo Theater, Asta Theater, City Theater, Centraal Theater, Flora Theater, Thalia Theater, Olympia Thea ter, Luxor Theater, Passage Bioscoop, Seinpost Theater. 64

Jaarverslagen | 1928 | | pagina 63