Het Bestuur. Op de Algemeene Jaarlijksche Ledenvergadering dato 15 Fe bruari 1930 waren aan de beurt van aftreding de heeren Ch. van Biene en F. Schuiten resp. Voorzitter en Commissaris. In plaats van den heer van Biene, die voor een herbenoeming niet in aanmerking wenschte te komen, werd als Voorzitter gekozen de heer B. D. Ochse, terwijl de heer Schuiten met algemeene stemmen als Commissaris werd herkozen. Door het vertrek van den Vice-Voorzitter, den heer F. L. D. Strengholt, naar Berlijn, ontstond een tusschentijdsche vacature. Op de ledenvergadering van 29 November L930 werd hierin voor zien door benoeming van den heer J. S. Croeze. Het Bestuur was einde 1930 als volgt samengeseeld: Voorzitter: de heer B. D. Ochse. Vice-Voorzitter: de heer J. S. Croeze. Secretaris: de heer J. L. Paerl. Penningmeester: de heer P. Vermeer. Commissaris: de heer F. Schuiten. Vertegenwoordiging in het Hoofdbestuur. Onze Afdeeling werd in het afgeloopen jaar in het Hoofdbestuur vertegenwoordigd door den heer B. D. Ochse. De „Commissie van Geschillen", In plaats van den heer F. L. D. Strengholt, die zich voor een herbenoeming in de ,,Comissie van Geschillen" als lid-filmverhuur- der niet herkiesbaar had gesteld, werd gekozen de heer Ch. van Biene, terwijl de heeren J. S. Croeze en R. Kahn als leden-film- verhuurders in de Commissie van Geschillen" werden herkozen. Kascommissie. De Kascommissie onderging een wijziging, doordat de heer E. de Hoop Azn. 'zich als lid dezer Commissie niet herkiesbaar stelde. In plaats van den heer de Hoop werd gekozen de heer R. Minden, terwijl de heeren J. S. Croeze en R. Kahn als leden der Kascom missie herkozen werden. Door de verkiezing van den heer J. S. Croeze als Bestuurslid onzer Afdeeling, bestond sindsdien de Kas commissie uit de heeren R. Kahn en R. Minden. Vergaderingen, Gedurende het afgeloopen jaar vonden de volgende vergaderin gen plaats: 84

Jaarverslagen | 1930 | | pagina 75