Bondsvoorzitter werd gekozen. Ter herinnering aan dezen jubi- leumdag heeft het Hoofdbestuur den energieken leider, die toen juist met vacantie was, zoodat de gelegenheid ontbrak hem in Am sterdam te huldigen, een stoffelijk blijk van zijn groote waardeering doen toekomen. De heer E. de Hoop Az. vierde op 3 Augustus zijn koperen jubileum, bij welke gelegenheid hem van Bondswege ook blijken van sympathie en waardeering werden geschonken. Als „Dritte im Bunde' had de Bondsadministrateur, de heer A. d e H o o p op 1 September tijdens een hoofdbestuursvergade ring de gelukwenschen en ook stoffelijke blijken van weerdeering in ontvangst te nemen ter gelegenheid van zijn tienjarige werkzaam heid in den Bond. Na de opsomming van deze jubilea gevoelt het Hoofdbestuur er behoefte aan uiting te geven aan zijn bijzondere erkentelijkheid jegens iemand, die weliswaar niet gejubileerd heeft, maar toch de dankbaarheid van den Bond verdient voor het vele werk, dat hij, en wel de heer B, D. Ochse, in zijn hoedanigheid van vice-voorzitter van den Bond, uit welke functie hij in het verslagjaar ontslag heeft genomen, ten bate van den Bond en het bedrijf gedaan heeft. Ten slotte verdient nog vermelding, dat het Hoofdbestuur in de plaats van den heer M. C. van der Hut te Dordrecht, die niet meer in het bedrijf werkzaam is, tot lid van het groepsbestuur van den Kon. Ned. Middenstandsbond heeft benoemd den heer Ch. van Biene. den vice-voorzitter van den Bond. Wij gedenken met eerbied hen, die ons in het afgeloopen jaar ontvallen zijn door den dood: A. W SMITS }r. E. B. IJDO P. C. BROUWER W. C. L. G. HALVERHOUT A. D. BLANKER Mogen zij in vrede rusten! Het ledental Het aantal zaken van de bij den Bond aangesloten leden bedroeg 52

Jaarverslagen | 1931 | | pagina 52