Ledenvergaderingen werden gehouden: 1 Februari, 3 Februari. 7 Maart. 28 Maart, 18 April, 23 Mei, 22 Juni, 28 Augustus, 5 Sep tember, 25 September, 16 October en 4 December. Het Bestuur onzer Afdeeling onderging dit jaar een groote verandering. Een drietal Bestuurderen, de heeren: Ch. van Biene, B. D. Ochse en J. L. Paerl verklaarden zich niet bereid een herbenoeming te aanvaarden. In de Algemeene Jaarlijksche Ledenvergadering werd een nieuw Bestuur gekozen, bestaande uit de heeren: D. van den Berg, Voor zitter. C. S. Roem, Vice-Voorzitter, J. Wessel, Secretaris, L. Groen, Penningmeester en Mej. A. Wildenburg, Commissaresse. De functie van Commissaresse heeft Mej. Wildenburg slechts eenige maanden kunnen waarnemen, haar gezondheid liet niet toe om de 'zele vergaderingen geregeld bij te wonen. In de vacature van commissaris werd voorzien door benoeming van den heer J. S. Croeze. De heeren van Biene en Ochse, die naast de heeren Wessel en Groen onze Afdeeling in het Hoofdbestuur vertegenwoordigden, besloten ook hun mandaat als Hoofdbestuurslid ter beschikking der ledenvergadering te stellen. De Algemeene Jaarlijksche Ledenvergadering heeft in de ontstane vacature candidaat gesteld de heeren D. v. d. Berg en C. S. Roem, welke beide heeren door de ledenvergadering van den Nederland- schen Bioscoop Bond bij enkele candidaatstelling werden gekozen. Onze Afdeeling is dan ook thans in het Hoofdbestuur vertegen woordigd door de heeren: D. v. d. Berg, C. S. Roem, J. Wessel en L. Groen, terwijl de heeren D. v. d. Berg en C. S. Roem deel uitmaken van het Dagelijksch Bestuur van den Bond. Door benoeming van den heer L. Groen tot lid van de Raad van Beroep, werd als nieuw lid voor de ..Commissie van Geschillen" door het Hoofdbestuur aangewezen de heer J. L. Paerl. Naast on- dergeteekende, die de functie van Plaatsvervangend Voorzitter in dit arbitrage-instituut bekleedt, hebben hierin zitting namens onze Afdeeling de heeren J. S. Croeze, P. Vermeer en J. L. Paerl. In verband met het bedanken van den heer B. D. Ochse als lid van de Raad van Beroep werd als nieuw lid benoemd de heer L. Groen. Onze Afdeeling is in dit college vertegenwoordigd door de heeren: E. de Hoop Azn, Plaatsvervangend Voorzitter, Ch. van Biene, P. R. van Duinen, R. Minden en L. Groen. 119

Jaarverslagen | 1936 | | pagina 115