alsmede over de consequenties van de te verwachten verhoging van het minimum loon, maar als gevolg van bovengenoemde omstandigheden kon ook dit niet leiden tot overleg met de werknemers-gedelegeerden. In de samenstelling van de Sociale Commissie voor het Filmlaboratoriumbedrijf kwam in 1973 geen verandering. Zij bestond uit de heren Mr. H. C. Bitter, Voor zitter, en C. Treffers, leden-werkgevers; L. H. Röttger en H. J. Zwart, leden werknemers, alsmede Mej. Mr. C. W. van den Berg en de heer M. Cornelissen, plaatsvervangende leden-werkgevers en de heren Ch. Breijer en A. van de Kooij, plaatsvervangende leden-werknemers. Het secretariaat was in handen van de heer L. Claassen. De Commissie behoefde in 1973 niet bijeen te komen. BEDRIJFSPENSIOENFONDS Het Bestuur van de Stichting Bedrijfspensioenfonds voor het Film- en Bioscoop bedrijf heeft in zijn vergadering van 20 november het jaarverslag van 1972 vast- besteld. Aan premies heeft het Fonds volgens dit verslag in 1972 ontvangen 1.301.000,en aan opbrengsten van beleggingen 1.319.000,totaal dus 2.620.000,Aan verzekerden werd uitgekeerd f 457.600, Het aantal gepensioneerden aan wie ouderdomspensioen werd uitgekeerd was op 31 december 1972 gestegen van 422 tot 432. Verder hadden 151 (147) we duwen en 36 (38) wezen pensioen. De pensioenaanspraken, die vóór 1 januari 1974 zijn verkregen, werden met AV2 verhoogd. Dit is in de eerste plaats te danken aan de relatief hoge op brengsten der beleggingen. In de tweede plaats is er een eind gekomen aan de bestemming van een deel der pensioenpremies voor aanvulling van het ouder domspensioen van degenen, die op 1 januari 1958 tenminste 50 jaar waren en op die datum deelnemer in het Fonds waren. Met de verhoging van de pen sioenaanspraken wordt de geldontwaarding althans ten dele gecompenseerd. Het Stichtingsbestuur was als volgt samengesteld: L. H. Röttger, Voorzitter; J. J. van der Veer, Vice-Voorzitter; W. F. Dubbeldeman, Secretaris; H. Miedema, plaatsvervangend Secretaris; Ch. Breyer, H. W. Hagenberg, J. van Helden, P. J. N. R. Ooms, W. P. van Santé, D. J. H. Swart, E. J. Verschueren, Drs. C. A. Voskuil, F. H. W. Weyschedé en H. J. Zwart, leden.

Jaarverslagen | 1973 | | pagina 28