Contactmiddag Cinema International in Amsterdam was ook het afgelopen jaar voor de vierde maal het vaste ontmoetingspunt voor de leden en donateurs op de eerste dinsdagmiddag van elke maand. Door middel van een zo gevarieerd mogelijk filmaanbod wordt getracht de bedrijfsgenoten voor-premières te presenteren zulks in nauwe samenwerking met de leden-filmverhuurders. Dat deze opzet geslaagd is moge blijken uit het grote aantal vaste bezoekers aan deze in formele bijeenkomsten dat nog steeds stijgende is. Na afloop van de traditionele filmvertoning komen ook veel bezoekers naar dit ontmoe tingspunt, waaruit blijkt dat deze door het Bondsbureau georganiseerde contactmidda gen in een duidelijke behoefte voorzien. Erepenning Het Hoofdbestuur heeft in 1979 een erepenning ingesteld voor hen die als ondernemer bijzon dere en langdurige verrichtingen hebben gele verd op het gebied van het film- en bioscoop bedrijf. Deze penning heeft een geheel eigen functie naast het erelidmaatschap, dat kan wor den toegekend aan hen die een vooraanstaan de rol in de organisatie hebben vervuld, en naast de eretekens voor hen die als werknemer gedurende ten minste 10, 25 of 40 jaar in eenzelfde onderneming in deze bedrijfstak werkzaam zijn geweest. Het Hoofdbestuur heeft in 1980 de erepenning toegekend aan de heer P. J. N. R. Ooms. De Bondsvoorzitter reikte de erepenning uit tijdens de receptie ter gelegenheid van het vijftigjarig jubileum en het afscheid van de heer Ooms van het Nederlandse film- en bioscoopbedrijf. 21

Jaarverslagen | 1980 | | pagina 23