BONDSRAAD (29 leden) Hoofdbestuur (11 leden) -AFDELINGEN- BIOSCOOPEXPLOITANTEN FILMVERHUURDERS Bestuur (15 leden) Algemene ledenvergadering Bestuur (7 leden) Algemene ledenvergadering SPEELFILMPRODUCENTEN AUDIOVISUELE PRODUKTIE 3estuur 5 leden) Algemene ledenvergadering Bestuur (7 leden) Algemene ledenvergadering De Bondsstructuur kent leden, ereleden en do nateurs. In de mogelijkheid van een geasso cieerd lidmaatschap, hetzij in de vorm van indi viduele geassocieerde leden, hetzij collectief via associatie met andere verenigingen, is door middel van deze statutenwijziging voorzien. Op 10 december 1980 werden in de buiten gewone vergadering van de Bondsraad de voorstellen van het Hoofdbestuur, zijn nota van wijzigingen en de in te dienen amendementen behandeld. De voorstellen tot wijziging van de Statuten, tot vaststelling van een gewijzigd Reglement van de Afdeling Bioscoopexploitanten, wijziging van het Reglement van de Afdeling Filmverhuur ders, vaststelling van de reglementen van de Afdeling Speelfilmproducenten en de Afdeling Audiovisuele Produktie werden, zulks met in achtneming van de desbetreffende nota van wij zigingen en de pre-adviezen van het Hoofdbe stuur ter zake van de ingediende amende menten, door de vergadering aangenomen. De door de structuurwijziging noodzakelijk ge bleken aanpassingen van het Algemeen Bonds reglement, het Algemeen Bedrijfsreglement, het Reglement ter zake van de Filmvertoning, de Bondsvoorwaarden, het Reglement Reclame en het Reglement op de Lijst van Geen Be zwaar werden eveneens door de Bondsraad aangenomen. Op het Algemeen Bedrijfsreglement werd door de Bedrijfsafdeling Filmproduktie een amende ment ingediend, waaruit is gebleken, dat de af deling een belangrijke uitbreiding wenst te geven aan de vestigingsregeling ten gunste van ondernemingen die op audiovisueel terrein in ruime zin werkzaam zijn, ook buiten het ter rein van de traditionele film. Het Hoofdbestuur heeft de Bondsraad voorgesteld deze amen dering eerst van advies te laten voorzien door de bestaande Commissie Vestigingsnormen en op grond van dat advies te onderzoeken in 37

Jaarverslagen | 1980 | | pagina 39