01 Algemene Informatie Filmtransport Spelregels filmtransport ten behoeve van bioscoopexploitanten Definities van begrippen voorkomende in tarieven lijst, codelijst en/of verpakkingsinstructies Hoofdfilm (s) Korte Film Reclame-materiaal Normale/reguliere zending Doorzending urgent Doorzending niet-urgent Onder Hoofdfilm(s) wordt verstaan 35 mm. film verpakt in tenminste 3 filmblikken, welke vervoerd worden in 1 of meer daartoe bestemde containers. Onder korte film wordt verstaan 35 mm. film verpakt in ten hoogste 2 filmblikken. Onder reclamemateriaal wordt verstaan alle materiaal behorende bij een Hoofdfilm of Korte Film, uitgezonderd de Hoofdfilm of Korte Film zelf. Onder een normale zending wordt verstaan de verzending van hoofdfilms, korte films en reclamemateriaal van het depot van de Filmdienst naar de bioscoop. De verzending van Hoofdfilms, Korte Films en/of reclame materiaal van bioscoop naar bioscoop, al dan niet via het depot van de Filmdienst, op donderdag. De verzending van Hoofdfilms, Korte Films en/of reclame materiaal van bioscoop naar bioscoop, al dan niet via het depot van de Filmdienst, op vrijdag. Algemeen Het reguliere Filmtransport vindt plaats in de nacht van woensdag op donderdag. Bezorgen en halen van goederen geschiedt tussen 00.30 uur en 06.00 uur. Eventuele manco's dienen aan de desbetreffende distributeur telefonisch, per fax of per e-mail gemeld te worden voor donderdagochtend 11.00 uur. Urgente doorzendingen worden geleverd op donderdag voor 18.00 uur. Niet-urgente doorzendingen ("ovemight") worden geleverd op vrijdag voor 18.00 uur. Er dient altijd iemand in het theater aanwezig te zijn om de goederen in ontvangst te nemen. internatioi www.ticket-international.com Your professional ticketing concession partner 16 NVB NVF

Jaarverslagen | 2005 | | pagina 16