Algemene Informatie 01 ticBÏ! Toegang Theater Indien het theater als sleuteladres is aangemerkt dienen een set sleutels, alarmcodes en plattegrond van het theater aan de Filmdienst ter beschikking worden gesteld. Het theater dient zorg te dragen voor een deugdelijke verlichte toegang tot het theater en een aparte ruimte waarbij de toegang van de laad- en losruimte niet meer dan 25 meter van de stopplaats van de auto verwijderd mag zijn. Trappen en liften voor de toegang naar de laad- en losruimte dienen vermeden te worden. Verzendstickers Het theater ontvangt uiterlijk woensdagochtend per post de verzend stickers t.b.v. de doorzendingen en retouren. Indien geen stickers ontvangen zijn, dient er op woensdag uiterlijk voor 16.00 uur contact worden opgenomen met de desbetreffende distributeur en de Filmdienst. Indien geen (originele) stickers op de terug te zenden materialen zijn bevestigd dan worden deze niet meegenomen. Klaarzetten retouren/doorzendingen De retouren en doorzendingen dienen uiterlijk 00.30 uur klaar te zijn voor het transport en dienen voorzien te zijn van de juiste verzendsticker en neergezet te worden in een daarvoor afgesproken vaste laad- en losruimte. De filmcontainers dienen altijd dichtgebonden te zijn en de oude verzendstickers dienen van de container verwijderd te worden. Niet dichtgebonden containers worden niet mee retour genomen. De hieruit eventueel extra voortvloeiende kosten zijn voor rekening van het theater. Indien de retouren niet tijdig klaarstaan of niet voorzien zijn van een juiste verzendsticker zijn de extra kosten voor het transport voor rekening van het theater. Filmcontainers en/of reclamematerialen voor retourzending dienen zodanig herkenbaar te zijn klaargezet dat de chauffeur deze niet kan verwarren met mogelijke andere in de laad- en losruimte aanwezige dozen/pakketten/containers. Iedere week dienen de reclamematerialen trailers, foto's en eventueel posters (in door de distributeur ter beschikking gestelde zak, enveloppe, etc) verzameld en klaargezet worden in de daarvoor bestemde Filmdienst transportverzamelzak. Deze zakken zijn eigendom van de Filmdienst en dienen iedere woensdag geretourneerd te worden. Per theater wordt per keer 1 verzamelzak mee retour genomen. Wijzigingen Eventuele wijzigingen m.b.t. alarmcodes, sleutels, toegang tot laad- en losruimte dienen uiterlijk 1 week voor het volgende transport schriftelijk te zijn medegedeeld aan de Filmdienst. international www.ticket-international.com Your professional ticketing concession partner NVB NVF 17

Jaarverslagen | 2005 | | pagina 17