01 Algemene Informatie Filmdienst De filmdienst wordt uitgevoerd door Gofilex in Zeist. De Filmdienst is bereikbaar onder nummer: 030 - 60 70 837 (rs) 030 - 60 70 880 (algemeen). E-mail: filmdienst@gofilex.nl. De openingstijden zijn: maandag t/m donderdag 8.30 t/m 17.00 uur, vrijdag tot 16.00 uur. Gofilex t.a.v. Filmdienst - Postbus 335 - 3700 AH Zeist. Zie ook www.gofilex.nl. Spelregels Filmtransport ten behoeve van filmverhuurders Algemeen Het Filmtransport vindt plaats van woensdag op donderdagnacht. Bezorgen en halen van goederen bij theaters aangemerkt als sleuteladres geschiedt tussen 00.30 uur en 06.00 uur. Urgente doorzendingen worden geleverd bij theaters op donderdag voor 18.00 uur. Niet-urgente doorzendingen ("ovemight") worden geleverd bij theaters op vrijdag voor 18.00 uur. De distributeur dient met het betreffende theater af te spreken dat er altijd iemand aanwezig moet zijn om de zending op vrijdag in ontvangst te nemen. Verzendgegevens De verzendgegevens van de te verzenden films en reclamematerialen dienen iedere maandag uiterlijk voor 16.00 uur per mail doorgegeven te worden aan de Filmdienst: filmdienst@gofi- lex.nl. Eventuele wijzigingen in zendingen dienen uiterlijk woensdag voor 12.00 uur per mail aan de Filmdienst te worden doorgegeven. De verzendgegevens dienen geboekt te worden conform de door de Stichting Filmtransport opgestelde materiaalcodes. Het is niet mogelijk doorzen dingen op de aangegeven aanleverdagen als matinee te boeken. Aanleveren materialen De te verzenden films en reclamematerialen dienen iedere woensdag uiterlijk voor 12.00 uur op het depot van de Filmdienst te worden aangeleverd. De te verzenden films en reclame materialen dienen conform de opgestelde verpakkingsinstructies aangeleverd te worden. Films en reclamematerialen die niet verpakt zijn conform de geldende verpakkingsinstructies kunnen hetzij geweigerd worden, hetzij tegen een door de Stichting Filmtransport vastgesteld hoger tarief vervoerd worden, dan wel op een later tijdstip bij de theaters aangeleverd worden, e.e.a. in overleg met de desbetreffende distributeur en de Stichting Filmtransport. Hoofdfilms en bijbehorend klein reclamemateriaal als posters, trailers en fotosets hebben voorrang op de overige zendingen. Indien door onvoorziene omstandigheden de te verzenden films en reclamematerialen de vervoerscapaciteit overtreft, zullen reclamematerialen als standees, merchandise en banners in de eerstvolgende transportgelegenheid bij de theaters aangeleverd worden of zal alternatief transport zal aangeboden worden. De aanlevering bij de theaters van deze materialen geschiedt alsdan in volgorde van de releasedatum van de betreffende titel. international www.tickeMnternational.com Your professional ticketing concession partner 18 NVB NVF

Jaarverslagen | 2005 | | pagina 18