01 Algemene Informatie Opleidingen De NVB biedt verscheidene cursussen aan, waaronder de Operateurcursus A, Operateurcursus B, Omgaan met Agressie I, Agressie-Verdiepingstraining II en verschillende management trainingen. De belangrijkste zetten wij hieronder voor u op een rijtje: Operateurcursus A Deze schriftelijke praktijkcursus voor bioscoopoperateur A bestaat uit 15 lessen en behandelt de cabinepraktijk in de ruimste betekenis. Alle lessen gaan vergezeld van opgaven die de cursist kan uitwerken en desgewenst ter correctie kan inzenden naar een docent. Richtlijn voor de studieduur: 8 maanden (1 les per 14 dagen). Tweemaal per jaar vinden examens plaats, tevens is het mogelijk om een tussentijds examen af te leggen. Kosten inschrijfgeld 25,00 Kosten cursus (met/zonder correctiemogelijkheid) 275,00 Kosten examen 115,00/ Herexamen (1 vak) 50,00/ Tussentijds examen n.o.t.k. Operateurcursus B (vervolgcursus) Deze schriftelijke praktijkcursus voor bioscoopoperateur B bestaat uit 31 lessen, verdeeld over 3 theorievakken (lichttechniek, elektrotechniek, geluidstechniek en voorschriften elektrotechniek). Alle lessen gaan vergezeld van opgaven die de cursist kan uitwerken en desgewenst ter correctie kan inzenden naar een docent. Richtlijn voor de studieduur: 12 maanden (3 lessen per maand). Tweemaal per jaar vinden examens plaats, tevens is het mogelijk om een tussentijds examen af te leggen. Kosten inschrijfgeld 25,00 Kosten cursus (met/zonder correctiemogelijkheid) 275,00 Kosten examen 115,00/ Herexamen (1 vak) 50,00/ Tussentijds examen n.o.t.k. Basiscursus Techniek In deze cursus wordt servicemedewerkers inzicht gegeven in de belangrijkste bedrijfs processen en kennis bijgebracht over het projecteren van films. Maar ook voor de service medewerkers die zich niet direct met de projectie hoeven te bemoeien bevat dit handboek waardevolle informatie: het geeft inzicht in het abc van het vertonen van films. Voor deze cursus worden geen examens afgenomen door de NVB. Kosteloos tot 5 exemplaren, vanaf 6 stuks 7,50 per exemplaar Omgaan met Agressie I (incompany) international www.ticket-international.com Your professional ticketing concession partner 08 NVB NVF

Jaarverslagen | 2005 | | pagina 5