02 Filmtransport Transport Uitvoering transporten algemeen: Het filmtransport is onderverdeeld in nachttransport en dagtransport. Nachttransport Het nachttransport vindt wekelijks plaats in de nacht van woensdag op donderdag. Hiervan kunnen alleen aangesloten leden gebruik maken. Het bezorgen en halen van de goederen bij de theaters gebeurt tussen 00.30 uur en 06.00 uur. Verzendopdrachten van te verzenden films en reclamematerialen dienen door de filmdistribu teurs iedere maandag uiterlijk voor 16.00 uur per mail te worden doorgegeven aan de Filmdienst: filmdienst@gofilex.nl. Eventuele wijzigingen in verzendopdrachten kan men uiter lijk op woensdag tot 11.00 uur doorgegeven. De verzendopdrachten kunnen alleen geboekt worden conform de door de Stichting Filmtransport opgestelde materiaalcodes. Een vertegenwoordiger van het theater kan eventuele manco's in zendingen telefonisch, per fax of per e-mail melden aan de Filmdienst voor donderdagochtend 10.30 uur. Deze zal de betreffende manco melding verder afhandelen. Doorzendingen worden altijd bij de theaters geleverd op donderdag voor 18.00 uur, ongeacht het overeengekomen sleuteladres van het theater. Informatie over verzendopdrachten van de actuele speelweek en de status van de zendingen kunt u opvragen via: www.filmtransport.info/nachttransport. Dagtransport Het dagtransport wordt dagelijks uitgevoerd en is toegankelijk voor alle partijen in de film- branche, lid of geen lid. Het dagtransport is een aanvullende dienstverlening bedoeld voor transportbehoeften die buiten het nachttransport kunnen plaatsvinden. Leveringen zijn dage lijks mogelijk en afhankelijk van de gegeven verzendopdracht. Het bezorgen en halen van de goederen bij de theaters en filmdistributeurs geschiedt in beginsel dagelijks tussen 07.00 uur en 19.00 uur, afwijkende haal- en bezorgtijden in onderling overleg. Verzendopdrachten kunnen door filmdistributeurs, bioscoopexploitanten en andere branchege noten aan de Filmdienst telefonisch, per fax of per e-mail of via de website aangemeld wor den via www.filmtransport.info/dagtransport/verzendopdracht. ■tic intern; www.ticket-international.com Your professional ticketing concession partner NVB NVF

Jaarverslagen | 2006 | | pagina 15