FUmtransport 02 Bij het geven van verzendopdrachten dienen de ophaal- en afleverdatum en tijd, adres- en goederengegevens duidelijk vermeld te worden. Ook moet worden aangegeven van welke vervoersdienst u gebruik wil maken. De volgende vervoersdiensten zijn beschikbaar: Overnight zending: Een zending waarvan de transportopdracht op een werkdag voor 15.30 uur is ontvangen. Deze wordt opgehaald om vervolgens op de aansluitende werkdag te worden bezorgd. Spoed zending: Een zending die op een werkdag moet worden opgehaald om vervolgens op dezelfde werkdag af te worden afgeleverd. Same Day zending: De verzending waarvan de transportopdracht tussen 15.30 uur en de volgende werkdag 08.30 uur is ontvangen, zal na ontvangst vanaf 08.30 uur worden opgehaald om vervolgens op dezelfde werkdag te worden afgeleverd. Informatie over de gegeven verzendopdrachten en de status van de zendingen kunt u opvragen via: www.filmtransport.info/dagtransport. Overige informatie algemeen: Onderstaande punten zijn voor zowel dag- als nachttransporten van belang voor een juiste transportafhandeling. Aanleveren filmmaterialen nachttransport Te verzenden films en reclamematerialen dienen iedere woensdag uiterlijk voor 12.00 uur op het depot van de Filmdienst in Zeist te worden aangeleverd en verpakt te zijn volgens de geldende verpakkingsinstructies. Films en reclamematerialen die niet verpakt zijn conform deze verpakkingsinstructies kunnen geweigerd worden, tegen een door de Stichting Filmtransport vastgesteld hoger tarief vervoerd worden of op een later tijdstip bij de theaters aangeleverd worden. Hoofdfilms en bijbehorend klein reclamemateriaal zoals posters, trailers en fotosets hebben voorrang op alle overige zendingen. Eventuele latere aanleveringen bij theaters van materialen geschiedt in volgorde van de releasedatum van de betreffende titel. Toegang theater Indien het theater als sleuteladres is aangemerkt dienen een set sleutels, alarmcodes en plattegrond van het theater aan de Filmdienst ter beschikking te worden gesteld. Het theater dient zorg te dragen voor een deugdelijke verlichte toegang tot het theater en een vaste afgesloten laad- en losruimte. De toegang tot deze ruimte mag niet meer dan 25 meter van de stopplaats van de auto verwijderd zijn. Trappen en liften om toegang te krijgen naar de laad- en losruimte zijn niet gewenst. tern www.ticket-international.com Your professional ticketing concession partner NVB NVF 15

Jaarverslagen | 2006 | | pagina 16