01 Algemene Informatie Collectieve promotieactiviteiten De Buma rechten bedragen 1,41% van de recette (excl. BTW) en worden door de NVB per periode aan de leden gefactureerd Voor Sena wordt jaarlijks een bedrag van ca. 0,45 per stoel aan de leden doorberekend. Collectieve promotieactiviteiten worden ontwikkeld ter stimulering van het bioscoopbezoek. Promotieactiviteiten richten zich op toename van het bioscoopbezoek. Naast een eigen promotie beleid wordt er ook samengewerkt met de Nederlandse Vereniging van Filmverhuurders: Hierbij valt te denken aan een landelijke 2-voor-l actie aan het begin van de zomer, een doorlo pend programma in samenwerking met Airmiles en ondersteuning van filmeducatie. De Nationale Bioscoopbon De Nationale Bioscoopbon is een belangrijk marketing instrument voor de NVB. De Nationale Bioscoopbon is de afgelopen jaren sterk gegroeid en levert een aanzienlijke bijdrage aan de groei van het bioscoopbezoek. Uit marktonderzoek blijkt dat de bon maar liefst enkele honderdduizen den extra bezoekers genereert. De NVB ontwikkelt commerciële activiteiten om de verkoop van de bon te bevorderen maar probeert daarnaast ook de bioscoopexploitanten en filmtheaters bewust te maken van de meerwaarde die de bon heeft voor alle filmvertoners in Nederland. De Nationale Bioscoopbon wordt verkocht in de volgende waarden: €5,00, €7,50, €10,00, €12,50 en €15,00. De Nationale Bioscoopbon, gratis enveloppen en filmblikken (€1,00 excl. BTW) kunt u op twee manieren bestellen: 1. Online via onze website www.nvbinfocentrum.nl U kunt zich aanmelden door naar het volgende gedeelte van onze website te gaan: home> bioscoopbon marketing> nationale bioscoopbon> online bestellen 2. Via een bestelfax De standaard bestelfax (voorzien van uw naam en debiteurennummer, op te vragen bij Desk Services, tel. 043-458 24 54). international www.ticket-intemational.com Your* professional ticketing concession partner OA I NVB NVF

Jaarverslagen | 2006 | | pagina 3