CINEIFOX Filmtransport Filmtransport NVF vastgesteld hoger tarief worden vervoerd óf op een later tijdstip bij de theaters worden aangeleverd. Hoofdfilms en bijbehorend klein reclame materiaal zoals posters, trailers en fotosets hebben voorrang op alle overige zendingen. Eventuele latere aanleveringen bij theaters van materialen geschiedt in volgorde van de releasedatum van de betreffende titel. Toegang theater Indien het theater als sleuteladres is aan gemerkt dienen een set sleutels, alarm codes en plattegrond van het theater aan de Filmdienst ter beschikking te worden gesteld. Het theater dient zorg te dragen voor een deugdelijke verlichte toegang tot het theater en een vaste afgesloten laad- en losruimte. De toegang tot deze ruimte mag niet meer dan vijfentwintig meter van de stopplaats van de auto zijn verwijderd. Trappen en liften om toegang te krijgen naar de laad- en losruimte zijn niet gewenst. Klaarzetten retourzendingen en doorzen dingen nachttransport De retour- en doorzendingen dienen uiterlijk om 00.30 uur klaar te zijn voor het transport en voorzien te zijn van de juiste kleur ver zendsticker. Zendingen worden geplaatst in een daarvoor met de Filmdienst afgesproken vaste laad- en losruimte. De filmcontainers dienen altijd dichtgebonden te zijn. Oude verzendstickers mogen niet verwijderd wor den van de container. Niet juist dichtgebon den containers kunnen helaas niet worden meegenomen. De zendingen moeten altijd worden voorzien van een van de volgende stickers: retourzending; kleur rood met de tekst: 'retour depot'; doorzending; kleur blauw met de tekst: 'doorzending'; dagtransport; kleur groen met de tekst: 'dagzending'. De stickers worden gratis geleverd door de Filmdienst en zijn te bestellen via de website. Iedere week dienen de reclamematerialen zoals trailers, foto's en eventueel posters verzameld en klaargezet te worden in de daarvoor bestemde plastic witte reclame- zak van de Filmdienst. Deze (lege) zakken zijn eigendom van de Filmdienst en dienen wekelijks te worden geretourneerd. Gedurende de actuele speelweek is informa tie over de te ontvangen en klaar te zetten filmkopieën en reclamematerialen vanaf maandag 19.00 uur te raadplegen via www.filmtransport.info/nachttransport. Indien door onvoorziene omstandigheden de te transporteren goederen de vervoers capaciteit overtreffen, zullen de goederen bij de eerstvolgende transportgelegenheid bij de ophaaladressen worden opgehaald, dan wel worden afgeleverd bij de aflever adressen. Anders zal alternatief transport worden aangeboden. Klaarzetten zendingen dagtransport De zendingen dienen uiterlijk een half uur voor het ophalen klaar te zijn voor het transport en dienen voorzien te zijn van de groene sticker. De zendingen worden in een daarvoor afgesproken ruimte geplaatst. Opdrachten kunnen telefonisch, per fax, per e-mail of via www.filmtransport.info/ dagtransport worden opgegeven. NVB NVF I 15 BIOSCOOP- EN THEATERRECLAME B.V.

Jaarverslagen | 2008 | | pagina 15